Prehnaná citlivosť

Príspevok v téme: Prehnaná citlivosť
guy33

Čaute! Mám 17 rokov. Môj problém je že som veľmi citlivý. Vadia mi aj bežné veci napr. silnejšie svetlo ale aj veľká tma. Som 4,5 po ťažkej cievnej mozgovej príhode nechodím nikde. Prejdem len po dome vonku ešte nie. O dosť sa to zlepšilo ale ťažké to je len z hľadiska toho že nikam nechodim ešte je to zle aj zo psychickej strany.Mávam aj pocit vertigo a podľa mňa aj kvôli tomu si namyšľam veci kvôli ktorým je tak ako je. Kto mal podobný problém budem rád keď mi napíše.Alebo za radu ako to prekonavať.A časom to snáď bude lepšie. Ďakujem

guy33

navyše u mna sa prejavuju závraty su obdobia kedy je to v pohode niekedy ich citim aj ked len pohnem s hlavou a ked pride ten moment kedy mi niečo vadi najradsej som v pohybe ale zavraty mi to nedovolia iba pomaly co nie je dobbre pre mňa

guy33

to sme na tom rovnako.dokáže to dosť zneprijemniť život.nikde sa necitim dobre.niekedy mam vkuse dobru náladu a o minutu je všetko inak . ale vsetko to prišlo s tou m.p. dovtedy som bol ako každý iný.a teraz uz sa bojim ze do akeho stavu sa dokazem zotavvit a ta citlivosť mi to este stazuje.

boscopan

ja to mam od narodenia a tiez nie som si ista ci som neprekonala lahsiu mozg prihodu..vsetko mi vadi viac ako cacsine nahle svetlo hocico buchot dveri hladnejsi prejav zvuky psch v autobuse.vzdy sok bola hypetsrnzitivna.strpcukr mi to zivot.aj ns tremazery sma som musela isy vracat privela hluku okrem toho mam minimalnu odolnost voci bolrsti velmi nizky prah bolesti tieyo veci ma velmi obetaju o energiu.preto miluje vela sukromia.