Stalo sa to...

Príspevok v téme: Stalo sa to...
Peto987

Mám kamarátku. A ona ma frajera s ktorým sa kvoli práci a diaľke stretávajú len cez víkend. Minule sme oslavovali a neskor sme ostali už len dvaja. Ako sme sa bavili začali sme sa bozkávať a pokračovalo ďalej asi tri hodiny. K sexu nedošlo. Poznáme sa asi pol roka vždy sa mi páčila , lenže má frajera. Na druhy deň sme sa o všetkom porozprávali. A ostali sme pri tom že nato zabudneme a ostaneme kamarátmi. Potom mi napísala že ma nechce istú chvíľu vidieť a nechce sa so mnou stretávať. Že miluje svojho frajera... A že ostávame kamošmi. Mňa to žralo, ja neviem asi som za zaľúbil alebo neviem čo , viem že pravdepodobne rozbíjam vzťah. Včera sme sa prvý krát potom stretli, neboli sme sami ale par slov, viet sme prehodili ale bolo to také hanblivé ... Pred tým som mal 7 a pol ročný vzťah a po roku to je jedno fakt super dievča a ja neviem čo mám robiť. svojich citoch pocitoch som jej nikdy nič nepovedal pretože má frajera, jedine potom čo sa stalo som jej vravel že je milá , zlatá, papuľnatá :) a keby nemala frajera bolo by to možno iné. Ona prišla s tým že che nato zabudnúť... Dokonca nás pri tom videla aj jej mama , nechala nás tak, a ráno jej povedala že k sebe viac hodíme... Neviem či jej mám niečo povedať či to mám nechať tak síce mi vravela že miluje svojho frajera aj keď to nieje ružové... Keby že som deb.l že rozbíjam vzťah kľudne mi to sem napíšte , nech sa spamatám ...

evka93

A tie vedomosti o jeho zivotnom style si nechaj pre seba. Zbytocne na niekoho hovorit taketo veci, ty budes hromozvod, ktory to odnesie. To mi ver. Ak chxes vztah, pracuj na nom. Nie na tom, co robia ti druhi. Na to sa vykasli. Tu odpoved by som nechcela hned, naco taky tlak? To by som vnimala, ze ked sa nieco medzi vami stalo, tak ze nieco na nu mas. Asi by sa nemala citit zatlacena do kuta. A ked ste mali peknu chvilu 3 hodiny, tak sa to asi pacilo obom. Teda ak ste neboli totalne opity :)

evka93

Neviem, preco by ta odpisovali. Urcite je to zlozitejsia situacia, lebo sa vela riskuje. ale zas, co clovek najviac lutuje je to co neurobil, nie co urobil. A vies urcite sam, ze clovek vie napisat hocico. akoze, netlacila by som na nu hned ako on odide. Aspon do stredy by som to nechala vychladnut. A nevyrukovala by som hned s vaznym rozhovorom. Ved sa mozete stretavat aj ako kamarati doteraz. A sam uvidis podla spravania ako to asi je. Keby mala sestru, bolo by fajn :) Ozaj, kolko ma rokov?

Peto987

Ale keď čítam že mi písala že má nechce vidieť aby na to mohla zabudnúť lebo miluje svojho frajera.... Som deb.l ak to chcem aby mi to povedala ? Stále na ňu myslím. A neviem sa rozhodnúť čo robiť ďalej...

Peto987

Teraz je víkend tak bude s frajerom, nechám ju tak a v pondelok to skusim. Je môj kamarát a áno je to dosť blbé. Keď stratiť ju nechcem je to moja veľmi dobrá kamarátka pomôže, poradí, vypočuje ... Ich vzťah je taký víkendový, ja mu neverím že ju nepodviedol , disko maniak samozrejme bez nej. O jednom prípade viem ale ja jej to nechcem hovoriť. Po dlhom vzťahu som si povedal že dlhšiu dobu ostanem sám a stalo sa mi toto. S nimi má zoznámil môj brat a nechcem aby odpísali aj jeho ak by som dostal košom. Neviem vôbec čo mám od nej čakať.

evka93

Suhlasim s Ninou. Kamaratstvo nie je sposob. To je akoze nechcem ta stratit uplne. Osobne si myslim, ze to preberala s mamou. Inak by ona nemala takuto poznamku. Akoze z nicoho nic. Podla mna to riesia nejaky cas. Urcite by taky rozhovor ferovy nebol na skodu. Nejde o to, ze kto je vitaz a kto porazeny. Podla mna si nikto nezasluzi byt vo vztahu, kde sa neciti v pohode. A ona asi v pohode nie je... A jej sucasny priatel ma tiez pravo na skvely vztah. Preco nie? Jasne, treba mat odvahu a ist s farbou von. Aj za cenu neuspechu. Ale mozno to bude krok k stastnemu zaciatku pre vsetkych troch. Aspon k ferovemu urcite. Laska si nevybera.... Chvalabohu :-)

Nina.

Ak je ten chalan tvoj kamarát tak je to potom blbé aj z tvojej strany.
Každopádne kamarátstvo s ňou je ten najhorší možný spôsob ako to môže dopadnúť, to sa budeš trápiť a ona tiež, dokým jednému z vás nedocvakne, že toto kamarátstvo nemá zmysel a ten druhý sa bude potom trápiť ešte nejakú dobu a ešte k tomu je to neférové voči jej frajerovi, ktorý keby vedel čo sa stalo a ešte by zistil, že sa chcete kamarátiť po tom všetkom tak jeho reakcia by pozitívna určite nebola. Treba si v tom urobiť poriadok. Bud ty alebo on. A ak on - tak preruš kontakt. Fakt.
Ale veď časom uvidíš sám. Toto je len dobre mienená rada.

evka93

Podla mna, trochu krizy a mozno osamelosti, mozno nudy v stabilnom vztahu. Ale po tom veceri si asi uvedomila, ze chce priatela, mozno ma vycitky voci nemu. Ze ho sklamala. Ale asi tam nebolo nieco ok. a preco sa nechce stretavat? Vidim to na viac moznost, zuzim na dve : 1. boji sa, aby si sa neprekecol, pripadne, aby si jej priatel nieco nevsimol. 2mozno si zanechal dojem, mozno k tebe nieco citi. Ale istota a mozno aj zle svedomie vyhrali.