Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bacuľatá tvár

Príspevok v téme: Bacuľatá tvár
aduska1228

ahojte! mam strašne bacuľatú tvár, líca vyzerajú ako keby boli napuchnuté..nemôžem nosiť gumičku, lebo vtedy mi je najviac vidieť tá moja bacuľatá tvárička,
neviem čo s tým mám už robiť..skúšam už všelijaké účesy a stále nič :( pls ak viete niečo,čo preto treba urobiť tak mi napíšte.. ďakujem vám za vaše komentáre :)

bambii

ahoj :)
mam to isté :) a ked priberiem tak hned mi to ide do prs a do tvare :D
a vždy ked chudnem tak z prs a tvare prv..
pozri si ličenia ktore opticky zužuju tvar, podla mna je ale taka baculatejšia tvar zaujimavejšia než taka čo vyzera jakeby sa predrala cez nejaku škaru alebo ju volačo pripučilo z bokov :) :D

karolinka122

bud rada ze si baculata v tvari, budes dlho bez vrasok o niekolko rokov a vzdy budes vyzerat mladsie ako tvoje rovesnicky, ktorym sa zacnu skor tvorit vrasky. Neces si vlasy dozadu do vrhoca ale len tak na cesticku ak vrkoc, zostrih nikdy nie zarovno bradov, ale vlasy aspon po plecia, to zuzuje tvar, nauc sa vhodne licit, co sa tyka "licok" aby si opticky zmensila licne kosti a zuzila tvar, pripadne si tymi "lickami" prebehni aj oblast spankov. Pozri sa na Sonu Mullerovu, ked bola mlada, mala 5-kilove lica a teraz ako super vypada, vie sa zladit, pripadne ta mladucka Jana Hrmova co bola na Farma 4 tusim je baculka v tvari a ako jej to pristane...

Lenkalili

Ahoj tiez mam baculate licka ale uz som sa s tym stotoznila. Musime to tak brat ze kazdy clovek vyzera inak a ze sme krasne take ake sme. Mna priatel po nich stale hladi a hovori ako sa mu to paci. Takze nemaj z toho komplex bud na to pysna lebo ta to robi vynimocnou. Nemozme byt vsetky tuctove rovnake. Drzim prsteky :-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bacuľatá tvár - Fórum - ZDRAVIE.sk