Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nemam s kym travit volny cas

Príspevok v téme: Nemam s kym travit volny cas
Nefret

Nemam s kym chodit vonku nudim sa je leto a rad by som siel niekam hocikam ale nemam s kym, nemam kamaratov ani kamaratky a neviem kde mam niekoho najst ked nikam nechodim lebo nemam s kym ani a hladam si pracu takze casu mam dobludu a aj auto mam keby niekto chcel nieco robit ist na akciu ta nech mi napise a som s Presova, ta najlepsie s PO abo okolia mam 25 rokov, sportova postava, nefret@azet.sk napriklad dneska je piatok a sodarim doma musim vypadnuc bo to na death seriozne cim vacsia partia ta lepsie vsetko sa da podniknut kamosov nikda neje dost DAKUJEM :)

das

boze ako sa moze 25r. clovek stazovat na taku hlupost
ak nemas kamaratov kamaratky mozno bude chyba v Tebe - otazka nestazujes a vela, neskaces kazdemu do hovoru, nepoucujes, nemracis sa nonstop -ak ano skus to zmenit - zacni sa usmievat na kazdeho /aj na toho koho nemas v laske - odzbrojis ho/, ked s niekym rozpravas daj si zamok na usta a trpezlivo ho vypocuj a nikdy nepoucuj /skus to otocit - ja keby som bola v tej situacii asi mozno by som urobila asi toto a tak podobne/ a ludia Ta zacnu skor pocuvat, nikdy sa netvar ze si najmudrejsia /aj ked mozno si/, skus chodit castejsie /ano aj sama/ do kina, do divadla /v Presove su moznosti/ a nakoniec aj na dovolenky sa da - napriek tomu ze mam mnozstvo kamaratok a dlhorocnych, vzhladom k tomu ze su vydate alebo maju partnerov a ja som singl uz cele roky /od 35/ a je problem vytiahnut niekoho na dovolenku a na kulturu /milujem koncerty a divadlo/ a tak chodim skoro vsade sama a nerobi mi to problem - nestazujem sa - a aj na dovolenky chodim sama platim si jednotku a nikto nechce ist so mnou lebo chodim zasadne autobusom k moru do Grecka cca 20 h. A ti co to nezazili nevedia ake je to fajn uz pocas cesty sa so vsetkymi spoznat, porozpravat a zabavit - ale to musi byt clovek prijemny mily usmievavy a pocuvat a pocuvat
Napriklad mam z dovolenky kamaratku /je vydata s detmi, mladsia odo mna o 15 rokov - ja mam 62 r./ a napriek tomu rada ide raz za cas so mnou na nejaky koncert a dokonca mozno pojdeme spolu na dovolenku /jej muz zasadne nechodi k moru ale zenu pusti/
Takze o tom to je cele - mozno raz napises nejaku reakciu, ale dufam ze pozitivnu
Vela stastia

Nefret

963 a Apel -nemyslel som to tak ze som sportovy typ ale postavu mam taku :) ked som pracoval tak som si telo vymakal a ani sport mi netrebalo, v sucasnosti sa ziadnemu sportu nevenujem a ked tak posilujem pre moj dobry pocit :)

ixo - moje zaluby su pocuvanie hudby, pozeranie filmov, ist do prirody, opekacky, grilovacky, sportove auta, diskoteky, a hlavne nieco robit hoc co, hoc len kecat o uvahach hlavne sa nenudit ale najradsej by som vypadol z mesta a lezal na deke niekde na luke pri lese prec a relaxoval :) moznosti je milion ale nie ked som sam, vzdy je lepsie s niekym

MultiLevel - dakujem za kontakt, ale je to pre mna daleko hladam konkretne PO a blizke okolie tak do 20km max :) a po horach aj tak nelozim

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nemam s kym travit volny cas - Fórum - ZDRAVIE.sk