Nemam s kym travit volny cas

Príspevok v téme: Nemam s kym travit volny cas
Nefret

Nemam s kym chodit vonku nudim sa je leto a rad by som siel niekam hocikam ale nemam s kym, nemam kamaratov ani kamaratky a neviem kde mam niekoho najst ked nikam nechodim lebo nemam s kym ani a hladam si pracu takze casu mam dobludu a aj auto mam keby niekto chcel nieco robit ist na akciu ta nech mi napise a som s Presova, ta najlepsie s PO abo okolia mam 25 rokov, sportova postava, nefret@azet.sk napriklad dneska je piatok a sodarim doma musim vypadnuc bo to na death seriozne cim vacsia partia ta lepsie vsetko sa da podniknut kamosov nikda neje dost DAKUJEM :)

MultiLevel

SKodaaaa, ze byvas tak daleko. Mam v ZA kamarata, ktory sa mi nedavno stazoval, ze potrebuje partaka do hor,na sportovu strelbu, na bike, celkovo na travenie casu vonku, v prirode....Slubila som mu, ze ak budem o niekom vediet, kto je v rovnakej situacii, tak sa mu ozvem. Ak by sa tu nasiel niekto z okolia ZA, ozvite sa na jeho email PartakDoHor@azet.sk
A aj tebe prajem, aby si si nasiel niekoho, kto ta vytiahne von. Ale ak rad sportujes, da sa to i o samote a casom si skrz to urcite niekoho najdes ;)

Apel

tiez sa divim, ved ak si skutocne sportovy typ a nehras na sa len ze si, tak sportuj. Ved mozes ist behat, plavat, korculovat, byciklovat, lozit po horach... Pri tychto sportoch nepotrebujes partaka, da sa aj sam ist a mozes stretnut novych kamosov. Podla mna sa len hras na nieco co niesi. Spoortovy typ nesedi doma a nenarieka.

963

Vsak tu si tu uz jednej daval maila co tiez nemala s kym travit cas a co ste sa nepohodli? Vsak, ked si sportovy typ tak sportuj nie?