Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zlomenina bez sadry?

Príspevok v téme: Zlomenina bez sadry?
ivaanaa11

Zdravim vsetkych. Chcela som sa spytat na vas nazor lebo ja uz neviem naozaj co treba a co nie.Zhruba pred tyzdnom som mala mensiu nehodu na dovolenke.Skocila som priatelovi nestastne na nohu v mori a rozstipila sa mi kost na klenbe praveho chodidla.Na dovolenke som dostala zakladne osetrenie plus rtg a ako suvenir barle kedze sa nemozem postavit na nohu.Doktorka ma poslala na kontrolu doma (zijem v UK) pretoze si nebola ista ci je kost zlomena alebo nie.Tu zistili ze je rozstiepena.Som pn na dalsie 4tyzdne s kontrolou za 10 dni.Ale problem je ze mi na nohu nedali ani sadru ani dlahu dokonca mi kazala doktorka ze nemam pouzivat obvazy ani bandaz.Len nehat tak.Myslite ze to staci nato aby sa noha dobre zahojila a nerobila problemy v buducnosti?dakujem za vase rady

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zlomenina bez sadry? - Fórum - ZDRAVIE.sk