Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Milujem bývaleho priatela....

Príspevok v téme: Milujem bývaleho priatela....
baluska4

Ahojte,,,Položím sem pár riadkov, berim to ako terapiu lebo skutočne neviem ako to mám stráviť...strata spomienok nieje možná...
No ide o toto...
Pred 4 rokmi som sa ja zozišla s priatelom.Boli sme spolu len krátko, asi 7 mes.Ja som začala brať antikon. naplasti a v tedy sa to začalo...prudké zmeny nálad, podráždenosť. To som si neuvedomovala že to je z naplastí, mala som aj kožnu alergiu ma ne. Brala som to ako neschopnosť žiť s tým chalanom. Tak som sa s ním rozišla.Iked som ho stále milovala.
Za dobu čo nie sme spolu som mu písala k narodkám, meninám, na vianoce, ale vždy mi len stroho odpovedal, tak som mala pocit, že pre neho to nič neznamenalo....Vôbec sme to nerozoberali...to bola chyba...
Tak som si žačala budovať nový život...iked som myslela stále na neho.Vlastné pocity som potláčala a hladela len na syna ..má 8 rokov a potrebuje otca, pevný domov.. čo som mu sama dať nemohla.
No a ked som už začala akotak mať rada..nie milovať toho noveho..ozval sa mi bývalý....
Všetko sa mi zrútilo...mapísal mi ako nemože prestať myslieť na mna. ma tiež novu priatelku, žiju spolu ale neciti k nej to čo ku mne, že sa mi bál ozvať.. Mála som pocit, že si spomína len pre sex ktorý sme mali spolu...bol neskutočný...a s tou novou, že maju problemi..
Blbo sa presviečam o tom , že je v tom viac ako sex čo ho ku mne taha, ale on nemá odvahu skúsiť to s nami znovu,,,lebo maju mesačne babo...chapem ho, nezmierila by som sa s tým že berem dieťaťu otca, ono za nič nemože..
Žiadala som ho nech mi vysvetli prečo až teraz píše..boji sa mi volať, boji sa stretnuť, lebo je čestný a nechce podviesť tu svoju...
Ale mne otvoril staré rany, ktore sa aj tak nezrastli.
Najhoršie je že moj sučasný priatel je skvelý otec, priatel, milenec, muž, je mi oporou, ..ale nemilujem ho..len si ho nadovšetko vážim. Bojim sa ho raniť, preto trpím ešte viac...
Viem ake je riešenie mojho problemu...zabudnuť na bývaleho....len to chce čas...mnoho času..strašne to vyčerpáva, plačem stale...
Tieto riadky aj ked nikto neprečíta mne pomohli...a vlastne ani nie...len sa stále presviečam čo je správne a potláčam svoje city.
Ak toto niekto číta..prosíím riešte problémy vo vsťahu spolu, neutekajte pred ničím, lepšie je pohádať sa ako sa potom stále sa vraciať do minulosti a trápiť sa.
MILUJEM ŤA BRANKO...................

baluska4

Dakujem za všetky príspevky.Vobec som nerátala, že mi niekto odpovie, poradí. Moc si to vážim a dakujem z celej duše.
Utvrdili ste ma v tom čo som v kutiku duše vedela.
Nikomu nechcem rozvracať rodinu. Minulosť sa neda napraviť..treba hladieť do budúcnosti.
Z jeho strany je to slabošstvo, že ma otravuje takými tarajkami a pritom mu ide len o sex.
Prajem Vám všetkým čo najviac šťastia a lásky v živote.
AHOJTE

baluska4

Dakujem vám za podporu a všetky rady. Povzbudili ste ma a utvrdili čo som v kutiku duše chcela potlačiť. Potrebovala som vedieť, že niesom taka šibnuta. Milovala som asi tu predstavu, že by nam to vyšlo..ale realita je ina.. Ano nikdy by som nemohla dopustiť aby jeho malý stratil otca a Nova stratila oporu chlapa.
Prajem všetkým čo hladajú skutočnú lásku aby otvorili oči...možno je hned vedla ta pravá....
Ja som ani nerátela, že mi tu niekto odpovie, dakujem vám ešte raz. Toto je super stránka....Majte sa

in blossom

a inak, tie jeho lacne reci, na to mu neskoc. ze sa ti bal ozvat, ze blablabla. jednoducho, neozval sa, lebo si mu nechybala, nepotreboval ta. ale ty si mu pisala, takze v duchu ratal s tebou ako zalohou, keby nieco. a teraz musi mat trochu celibat, tak si velice rad na teba spomenul, prefikany ale celkom prehladny chlap ;)

in blossom

inac to som presne chcela napisat, Maoam ma predbehla. ze sa ti ozval AZ teraz, evidentne ma jeho partnerka sestonedelie a on chudacik nemoze si zasexovat. keby ta miloval, ozve sa ti uz daaaaavno, nie po 4 rokoch ked ma suchoty, ved to je take jasne.

ty sama sa tyras, svojimi myslienkami, musis ich cielene zamerat na nieco ine, lepsie a krajsie. ty ho uz nemilujes, ty milujes len spomienky, ktore maju tu nepeknu vlastnost, ze to zle sa z nich strati a to dobre sa az prilis vyfarbi, a pritom vtedy to az take ziarive nebolo ;) aj ja hovorim, najlahsie sa miluju ti platonicki ci byvali a nie terajsi, po ktorych treba upratovat, ktori su obcas aj nevrli a ufrflani :D keby si ho teraz mala, vas vztah by asi dopadol aj tak rovnako, prestan si nahovarat ze to je tvoj osudovy muz, NIE JE, keby totiz bol, teraz je pri tebe a ma s tebou to babo nie s nejakou inou, zmen svoje myslienky a zmenis cely svoj zivot, k ovela lepsiemu

Maoam

cau, zasadne nie je dobre potlacat svoje city ale postavit sa im, uvedomit si ich a prijat ich

potlacanim clovek ide sam proti sebe a prejavi sa to potom v inej sfere (depresie atd.)

je uplne normalne, ako sa citis, ale ten muz patri do tvojej MINULOSTI, navyse ma mesacne babätko s novou partnerkou, ze im to neklape super v sexe, moze kludne suvisiet s dobou jej tehotenstva a teraz tesne po porode sa vsetko este hoji, to neznamena, ze sa to neskor neda do poriadku...

navyse si ziskala muza, ktory sa k tebe velmi dobre sprava a ten vztah ti vela dava

myslim, ze aj keby si sa dala opät dokopy s ex-om, skor ci neskor by nastali problemy a hlavne by si upadla opät do este väcsieho trapenia, napr. keby si sa s nim vyspala, mozno aj viackrat, proste intimita, blizkost, potom by sa napr. prestal ozyvat a ty by si bola na tom ovela horsie, ako teraz

co bolo - bolo

obaja mate partnerov, on ma male babätko, ty mas syna a dobreho partnera

vaz si co mas a nespekuluj

aj ked chapem tvoju nostalgiu a plne, ale treba sa na zivot pozerat trochu realistickejsie a mysliet na nasledky (aj pre seba a aj na emocnej urovni...)

a ta jeho partnerka - chcela by si byt v jej kozi? si predstav, ze mas doma mesacne babätko a chlap ti zakasa s exkou

tieto veci sa cloveku vzdy vratia

Fleur-de-lis

ja si nemyslím, že potláčať city je riešenie. Skôr sa s nimi vysporiadať. Nie som v tomto odborník. Ale proste uvedomiť si ich, priznať si ich. A veď mať ho rada môžeš naďalej. Láska praje tomu druhému dobro, šťastie. Láska si nechce privlastňovať ale dávať. A priať mu dobro z lásky môžeš predsa naďalej. Usmej sa keď si naňho spomenieš, ďakuj za čas, ktorý si s ním mohla byť. Ale netrýzni sa v myšlienkach nad všetkým čo by si chcela ale nemáš... Keď si uvedomíš, že na také niečo myslíš, zastav to, a začni cielene myslieť na niečo iné. Je to cvik. Ľudia sa radi mučia vlastnými myšlienkami. K ničomu dobrému to ale nevedie.
A hľadaj šťastie vo svojom živote. Šťastie a spokojnosť nezávislé od muža!
Poznám toľko žien, ktoré čakajú zázrak od vzťahu. Sú nešťastné ak nemajú partnera. Kedysi som to zčasti sama tak prežívala. Ale to je blbosť. Toto vzťahu neprospieva. Vo vzťahu by mali byť ľudia, ktorí sú so svojím životom spokojní a šťastní a chcú to zdieľať s ďalším človekom. Ale nie očakávať od partnera, že naplní ich prázdne miesta. Samozrejme do určitej miery sa to deje a aj na to sú vzťahy, ale človek by nemal ukladať také bremeno na partnera - rob ma šťastnou/šťastným. To nie je láska.
Takže ľúb svojho bývalého, praj mu šťastie, a ty hľadaj to svoje nezávisle od muža. Držím prsty!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Milujem bývaleho priatela.... - Fórum - ZDRAVIE.sk