Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zavraty

Príspevok v téme: Zavraty
guy33

čaute. mám 17 rokov som viac ako 4 roky po mozgovej príhode. myslím si že prave ona naštartovala tieto moje problémy. jeden z nich je že sa vyhýbam bežným veciam ako je nahle zasietenie svetla a naopak. vadí mi aj veľký hluk. Dalsi problém je že na mna prichadzaju veľmi úzkostne stavy chce sa mi plakať za hocico a vzdy mam pocit ze vsetko ide proti mne. 3 vec je tá že mavam zavraty neviem čo ich spôsobuje ale niekedy su v pohode niekedy sa to neda vydržat berem na to NOTROPIL a ten zabera len na hodinu cca. dalsiu tabletku mozem az na druhy den.o niečo sa mi zhoršil aj zrak po tej prihode pomaly sa to zlepšuje ale neviem do akej miery sa to moze zlepsit. lekari mi hovoria te po case to môže byt lepsie alle stale mam pochybnosti aj ked na zaciatku som sa ani nehybal poriadne a teraz aj trochu prejdem o palici. Kto má v okolí podobné problémi nech mi napíše či sa z toho dá dostať a čo pomaha stlmit tie zavraty a pod. Budem rád ze všetky vaše skúsenosti aaj rady.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zavraty - Fórum - ZDRAVIE.sk