Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neúspešné milovania

Príspevok v téme: Neúspešné milovania
JennyGirl

Ahojte ,

s priateľom sme spolu už rok a ľúbime sa . Mám 19 , on je starší (24). Rozhodli sme sa ,že sa skúsime milovať , už dlhšie sme sa pohrávali s tou myšlienkou , no necítila som sa predtým pripravená . Obaja sme to predtým nerobili , tak sme boli trochu neistý , no on bol neskutočne nežný , pomalý a neurobil by nič zlé .

Už sme to však skúšali aspoň 5x a stále to je o ničom . Sme vzrušení , chcem ho , no stále ma to bolí a páli . Občas ,keď zmeníme polohu to je lepšie , no akoby som nič necítila . Keď je vo mne , necítim nič, akoby som bola prázdna. Jedno je horšie ako druhé .A bolesť je neskutočná chvíľami , neviem či mám ešte panenskú blanu , lebo dokáže íst do mňa celý .

Potom s tým skončíme obaja frustrovaní a ja ubolená ... Čo máme urobiť ? Mám prekonaných niekoľko mykoz za posledné roky , užívam HAK ,može niečo z toho súvisieť ?

Ďakujem za akúkolvek radu .

MultiLevel

Ano, vyzera to aj na vaginizmus, ale s tym treba tiez utekatk doktorovi. A ani pri vaginizme nie je HAK ziadna vyhra. Ak by to malo este aj suvis s mykozou, tak dovi dopo....

compendium

namusí ísť vôbec o mykózu ale dievča má pravdepodobne vaginizmus. To že sa nemôže do teba dostať celý a máš strašne bolesti je príznakom vaginizmu. Ciže stiahne sa ti vaginálne svalstvo pod vplyvom psychiky. Dôvod môže byť ten že:
- buď niesi dostatočne pripravená na pohl. styk psychicky aj keď sa cítiš vzrušená ale podvedomie to odmieta, tvoje vnútro má strach.
- alebo máš nejakä buď traumu v oblasti vzťahov a sexu(znasilnenie, obťažovanie, prúderná výchova, atď.)
- vnutorné rodidlá si mala vyšetrené hmatom a ultrazvukom? Môže byť za tým aj nejaká organická porucha(endometrioza, cysty, chybný vývoj genitálii, zápal atď)

MultiLevel

Prva vec, okamzite prestan uzivat HAK. Je to neskutocna kravina do seba pchat hormony, ktore ta mozu celu "rozhadzat" a v buducnosti priviest ovela vacsie problemy.Mykozu s HAK len podporujes. Uvidis, ze az ju prestanes brat a nasadis si protikvasinkovu dietu, tak nebudes mat s mykozou ziaden problem. Plus, nech sa prelieci aj partner. Nech si kupi v lekarni krem na mykozu a nech sa natiera aj on. Ak sa neprelieci aj on, opatovne ta nou nakazi...On nemusi mat ziadne priznaky, ale moze ju prenasat.
A druha vec, ani po 5 razoch nemusi byt tvoja vagina este "vychodena"...Pamatam si, ze bolesti som pocitovala este dva mesiace od prveho milovania, pricom sme to robili velmi casto...Takze sa netreba bat a frustrovat. Ak by to vsak trvalo dlhsie, vyhladaj odbornika. Vlastne ku gynde mozes ist uz teraz, urobi ti rozne vysetrenia a urci pricinu. S HAK skonci, a rozmyslaj o inych formach ochrany.

redka

hak na mykozu nepomaha... prave naopak... vytvara v posve take prostredie, ktore je sice zle pre spermie... ale tym aj narusuje prirodzene ph posvy... a tak sa tam lepsie dari mykoze... dalsia vec je, ze hak moze sposobit to, ze si malo vlhka... aj ked si vzrusena, netvoris dostatok vlhkosti a to moze sposobovat tu bolest... ciastocne by mohol pomoct nejaky lubrikant.... teraz mi napadlo, ze by sa mozno dal na to pouzit kokosovy olej... jednak je antibakterialny, antibioticky, no a pomoze "mazaniu" :) osobne odporucam na hak zabudnut... da sa chranit aj inac, menej skodlivo... moze sa stat, ze ti hak celkovo zabije libido a nebudes mat uz na sex chut - dokonala antikoncepcia :D

JennyGirl

Ahoj , áno , som si vedomá ,že to je tiež faktor ale mykozy som mala aj predtým a dal mi to aj kvoli tomu,že by to mohlo pomocť . Skúsim , uvidím ..

Martina210

Jenny Girl
a myslis si ze z coho asi mas tie mykozy? No samozrejme ze z HAK.Skus to vysadit, a uvidis kolko problemov sa ti odstrani.Ja viem je to smiesne, ale vsetko na seba nadvezuje!!!!

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neúspešné milovania - Fórum - ZDRAVIE.sk