Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pretrvavajuce pochmurme myslienky

Príspevok v téme: Pretrvavajuce pochmurme myslienky
pochmurna90

Ahojte prosim pomozte mi :/ . Moja mysel je stale negativna a neustale mam v sebe take temno,ze nedokazem mysliet na nic pekne. Nedavno som sa zamilovala a ako keby si neviem vychutnavat tu fazupred vztahom,tie "namotavacky"mam neustaly strach ze co ked to nevide. A ked som biekde s kamaratkami neviem sa bavit myslim na to ako zase tie pekne chvile rychlo pominu a ja zase ostnem sama :/ Mam v sebe jednu velku ciernu dieru, prosim pomozte mi co mam robit aby som dokazala byt stastna a tesit sa zo zivota :-(

pochmurna90

Ale ked som s nimi neviem si tie chvile vychutnavat naplno,bojim sa ze to uz nikdy take nebude alebo ich stratim. Alebo sa strasne bojim ze ked videm strednu skolu ze sa vsetci niekam rozutekaju a ja ostanem sama doma, nezamestbam sa a ostanem doma :/ neviem som taka upata na ludi asi ...citim sa sama taka neschopna :/

_meno

Ahoj pochmurna90

Zameraj sa na seba a svoj charakter - najlahsie je sa na seba pozriet ako na zdroj - co poskytujes. Pises ze sa bavis s kamaratkami / si v zaciatku dalsieho vztahu - zrejme mas rada ludi.
Zivot je zmena - veci co mame sa menia, odchadzaju a nove veci prichadzaju - to napr. znamena ze ta cakaju novy ludia, nove lokality, nove zivotne situacie.

Odchadzanie veci je dobre-Bojis byt sama-tvoj strach je dosledok zivotnych situacii ktore si prezila v minulosti a tie uz sa nikdy nezopakuju-uz je to vsetko prec-myslienky v pamati zostanu, ale zostarnu. Az ked si bola sama si zistila, ze to nechces. Vdaka spatnej vazbe vieme, co nechavame odist (bez 'zlych skusenosti' totizto nevieme co je dobre).

Prichadzanie veci je dobre- zivot je vysledok toho co poskytujes a mozes byt pokojna, lebo to pretrva (ked robis ranajky, budes mat vzdy co jest, ked mas rada ludi, budes mat okolo seba vzdy aspon 1 cloveka, ked rada chodis na divadelne predstavenia, budes obklopena kulturou).

Vela chuti do zivota Vesela90 a pekny vecer :-)

zewa

Asi mas vsetko, ze?
Hm, skus sa niecoho vzdat. Bud blizsie k ludom, pomoz niekomu. To ti ciernu dieru zaplni. Hovor o tom, ako sa citis. Ale zaroven sa stale nestazuj. Doveruj niekomu a bud aj ty pre niekoho clovekom, ktoremu mozno verit. Pracuj na sebe. Ked budes iba cakat, nic sa nezmeni.

mnamka257

buď vďačná za to, že máš okolo seba ľudí, ktorí ťa majú radi a že dokážeš byť s nimi šťastná, ten pocit šťastia pretrvá, aj keď nebudete stále spolu, ale budeš vedieť, že sú tu pre teba. teš sa na vaše ďalšie stretnutie, keď budete zase spolu a nájdi si niečo v blízkej budúcnosti, na čo sa budeš tešiť a keď si na to spomenieš, budeš šťastná. držím palce :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.