Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prístroj Eurojade - skúsenosti

Príspevok v téme: Prístroj Eurojade - skúsenosti
Eurojade

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či má dakto skúsenosti,s prístrojom eurojade, od firmy eurotex-re s.r.o sídliaca vo Zvolene.Prosím o Vaše názory a skúsenosťi.Ako dlho to užívaťe? máte dáke dobré skúsenosťi? Pomohlo Vám to nejako?Alebo naopak máte aj negatívne skúsenosťi s touto firmou?Ak môžte aj cenu oznámiť.Ďakujem

Marian21

Velmi som spokojny trosku draksia vec ale stratila sa rakovina teda aspon utychla a niesu ziadne problemy :) vrelo odporucam :D

Ivan Mraz

Dobrý den, máme osobnú skúsenosť s podložkou Eurojade používame ju celá rodina už skoro rok. Mne pomohla na rameno ktoré aj po operácii stále bolelo a nemohol som zodvihnuť ruku, po necelích dvoch týždnoch používania bolesť úplne ustúpila a možem aj pracovať. Pomohla nám aj na kríže a stabilizáciu tlaku, alergologička potvrdila zvíšenie imunity. Celkovo sa citime oveĺa lepšie a znižili sme aj užívanie liekou čo nám vracia investíciu. Odporúčam všetkým čo si chcú zlepšiť alebo udržať zdravie.

Zuza-na

Tento výrobok sme kúpili v marci 2013.Manžel ako bývalý baník mal veľké bolesti chrbtice a 10 rokov bol kvôli chrbtici na invalidnom dôchodku.Podstúpil všetko možné-aj nemožné-ale bolesti tu boli stále.Teraz je manžel už starobný dôchodca a bolesti v krížoch nemá,od kedy používa Eurojade.Aj ja som mala problémy so srdcom,krvný tlak skákal.Už vyše roka neužívam lieky.Štítna žľaza,cukrovka,choleterol,dna a veľa ďalších problémov sa upravili natoľko,že život je oveľa krajší.Ďakujeme a odporúčame.

Jade

Dobry den!
Ja s mojou manzelkou sme si kupili podlozku EuroJade a sme velmi spokojni. Nie je to ziadny podfuk alebo sarlatanstvo. Tieto kamene naozaj maju priaznivy ucinok na cele telo. Vrelo odporucame. S danou firmou mame dobre skusenosti. Vyrobky maju osvedcene aj so certifikatom CE, takze nejde o podvod. Firma ma svoje sidlo vo Zvolene a realne existuje , preto nemajte ziadne obavy, ze ste naleteli na podvodnikov.

shamballa

Dobrý deň.Ja mám podložku Eurojade už viac ako 2 roky a som s ňou nesmierne spokojná.Mala som problémy s pálením záhy,s chrbticou,so štítnou žľazou,...Môžem povedať,že tieto a mnoho ďalších problémov som si vďaka tejto podložke poriešila.A nielen ja,ale celá rodina.Odporúčam.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prístroj Eurojade - skúsenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk