Hydrokela

Príspevok v téme: Hydrokela
robo1710

Mam hydrokelu na lavom semenniku uz necele dva roky, pomaly sa zvacsuje, neboli ale zacina mi zavadzat...chcel by som sa jej zbavit, chodim kazdeho pol roka na kontrolu k urologovi /aj ked povedal, ze nemusim, iba pokial by som mal nejake tazkosti.../ ten mi vzdy povie,ze pohoda, pokial ma to neboli tak to netreba riesit operacne a, ze to nemam velke aj ked mne sa to celkom velke zda oproti tomu ake som maval pekne male semenniky:)...ma niekto alebo mal hydrokelu? bol na zakroku? alebo nejaku skusenost u Mudr. Sokol v TN...a este som sa chcel spytat obcas mam problemy s hemoroidmi, urolog mi povedal, ze tie mozu byt pricinou hydrokely a, ze pokial by som sa ich zbavil tak by mi hydrokela zmizla ale na sono hemeroid skoro ani nevidel tak neviem, som si chcel dat tie hemeroidy odstranit laserom ale teraz rozmyslam, lebo ich nemam v nejakom zlom stadiu, nekrvacam, nebolia ma...tak neviiim ale tej hydrosuky:) by som sa rad zbavil. Dakujem za reakxie!

60duri

Ahoj... chcel by som ta poprosit o radu...ak si teda bol nakoniec na zakroku..
Zaujimalo by ma ako vidis zakrok teraz ... dlhodobo s odstupom casu.

Hydrokelu mam uz asi 10 rokov a premyslam dost o zakroku.
Nemam to az tak hrozne velke ale trochu to prekaza a nie je to moc esteticke...ako sam vies.

Zaujimalo by ma teda ci zakrok nelutujes a ci nesposobil nejake vedlajsie ochorenia.
-Prekaza ti to teraz ?
-Vidis alebo citis rozdiel od druheho semennika?
-Myslis ze kupanie v studenej vode by mohlo sposobovat problem bez jeho vrchneho obalu?
-zaujimalo by ma tiez ci za tie roky po operacii si sa stretol s nejakym ochorenim... AKYMKOLVEK...ak by si bol teda taky dobry a podelil sa o svoje skusenosti... bol by som ti velmi vdacny.

Zaujima ma to aj preto ze nikto nevedie ziadne statistiky ohladom takychto zakrokov.

Za tvoju odpoved ti vopred dakujem.

S pozdravom

Duri