Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nemecko - aldi net

Príspevok v téme: Nemecko - aldi net
aldina

Ahojte.prosim vie mi niekto poradit ohladne internetu od aldi?viem ze niektori z vas ziju v Nemecku.,mozno budete vediet viac.tiez som v Nemecku (Bavorsko) a chcela by som internet do notebooku,ale bez viazanosti.tak som rozmyslala nad internetom od aldi,teda ak mam spravnu info a je naozaj bez viazanosti :-) problem je aleten,ze tu okolo su same hory a kopce,a neviem ake ma aldi pokrytie a silu signalu.nevie mi niekto poradit ako na tom s tymto aldi je alebo kde to zistim?lebo napr.mamina ma internet od t.mobilu,ale signal aj rychlort su hrozne,pouziva ho na tablete.a teraz neviem ci je to kvoli tomu, ze je to net od mob.operatora alebo ci jeto tym pokrytim a kopcami a tak a teda by rovnaky problem bol aj s aldi netom.pls heeeeelp :-) velka vdaka za kazdu radu

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nemecko - aldi net - Fórum - ZDRAVIE.sk