Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pervitín - vaše skúsenosti?

Príspevok v téme: Pervitín - vaše skúsenosti?
exposed

ahojte, aké máte skúsenosti a pervitínom? po ukončení užívania pervitínu sa stále nemôžem zbaviť úzkosti, nám zrýchlený dych. pocit ako keby sa mi kyslík nedostával do prefrontáleho kortexu. nemôžem sa hlboko nadýchnuť. a mám pocit ako keby som už nemal emócie... bol som na vyšetreniach u neurológa, ale nevedel prijísť na príčinu. povedal som mu že som bral pervitín. poslal ma aj k psychiatričke, a tá mi dala len lieky na upokojenie. ale tie mi vôbec nepomáhajú

exposed

od leta 2012 do februara 2013.. uz je to vyse rok od poslednej davky.. ale nebral som to stale, to by som tu uz asi nebol... doteraz sa necitim celkom ako predtym. mam aj uzkosti, iritovanost, vztahovacnost... ale hlavne som zadychcany, zviera mi hrdlo, citim tlak v hlave/taky zvlastny pocit.. zmizne to niekedy?

dodo300

s tym dychanim mam aj ja problemy...vobec sa nemozem poriadne nadychnut....a ze ta poslali k psychiatricke je podla mna len koli tomu..ze hned vsetci maju predsudky a ty si kedysi fetoval tak si ..... a hned musis ist na liecenie....nechapem...neva....kazdopadne dufam ze dychanie sa da do normalu kedze uz to nepapavam...a aj ten tlkot srdca sedemsto padesat sa da do pohody

moccacino6

Ahoj. Ja odkedy som si prvy krat fukla presiel rok a stale odvtedy mam vacsie a vacsie depresie, uzkost, prudke zmeny nalad. Vsetko vidim negativne a neviem sa tesit aj s krasnych veci :-( napis mi pokecame moccacino@azet.sk

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pervitín - vaše skúsenosti? - Fórum - ZDRAVIE.sk