Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vracanie, hnacky, studeny pot...

Príspevok v téme: Vracanie, hnacky, studeny pot...
dodo300

Dobry den.
V priebehu cca 8mesiacov sa mi 4.krat stalo ,ze z nicoho nic som zacal strasne vracat..ale strasne..zaroven hnacka...studeny pot..problemy s dychanim..malatnost.....tri krat to trvalo asi po 6-10hodin....no naposledy dva dni ! Musela mi byt privolana aj RZP ,no akonahle som nastupil do sanitky problemy ustupili...v nemocnici mi dali infuzku a za hodinu som isiel domov...ale ja si myslim ze to nebude len tak...to vracanie je strasne...mam pocit ako keby sa mi vnutornosti naruby prevrarili....+ bolest brucha...v strede hned pod hrudnym kosom a (po mojej)pravej strane v podbrusku...skoro az....plus tep cez 150/min...neviete prosim co by to mohlo byt ?..dakujem za vsetky vase nazory

RNG

To vyzera na otravu zaludka najskor.
Ale moze to byt znacne podporene nedostatkom kyselin.
Kyseliny totiz v dostatocnej koncentracii zabiju velku vacsinu choroboplodnych mikrobov, co sa do tela dostanu zo surovych potravin alebo zo vzduchu a nedostatocnej hygieny. Casto je to napr z hedostatocne prepecenej hydiny alebo bravcovehom masa.

Bubububu

No ja osobne som mala nieco podobne bola som malatna strasne mi trebalo ist na toaletu a veľakrát som nestihla ze som išla s triaškou k zemi nevládala som sa zo zeme ani len postaviť a uz vonkoncom hýbať so mnou.robili mi vyšetrenia všetkého druhu nakoniec mi zistili ze mam intoleranciu na laktozu.cize skús alebo ci nemáš lepok.este aj to môže byt.

dodo300

homeopatia .....je tiez dobra...kazdopadne musim iat k lekarovy,kludne ist aj na pn na par dni a nechat sa poriadne vyliecit a nie tu spekulovat :) ale ja som taky ze zase pokial ozaj neumieram tak doktora nepotrebujem a uz vobec nie volat 112....su omnoho dolezitejsie pripady kde treba vyjazd sanitky a nie za mnou ist lebo zvraciam...chapeme :) som divmi... a drz mi prosim palce nech mi ju ozaj nevolaju ;) lebo mam takeho tusaka

dodo300

ahoj.salmonela to nebude podla mna..kedze toto sa mi stava poslednou dobou pomerne casto...naposledy mi robili len nejake ..asi...zakladne vysetrenia.. viter...priehmatnost brucha...zobrali mi 3vzorky krvy ..ale ze nic nenasli...oni si ma tam aj chceli nechat ze urobia testy dalsie....lenze to by som tam bol vraj 4dni a to som naozaj nemohol..musel som ist naspat do ba....to bolo v tn

Bekky

Ahoj, asi si sa niečim infikoval, robili ti vyšetrenia? Telo s tym bojuje, a v pravo pod lopatkou je pečeň. Daj si spravit neake testy. Može to byt salmonela, aj mne sa takto prejavovala. Alebo neaky parazity. Vyskušaj aj ine formy diagnostik ( diacom, homeopatiu).

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vracanie, hnacky, studeny pot... - Fórum - ZDRAVIE.sk