Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Baby, ake spravanie chlapcov a muzov je vam na smiech?

Príspevok v téme: Baby, ake spravanie chlapcov a muzov je vam na smiech?
sa smejem

Tuto temu som zalozila pre vas dievcata, aby ste sa slobodne vyjadrili ktore spravanie na chalanoch a muzoch vam pride strasne smiesne a trapne zaroven z ich strany :D Pokojne mate moznost sa takto anonymne zaroven verejne vyjadrit. "Vypluvnite" to zo seba a vykricte svetu co z ich spravania vam nasadzuje usmev na perach. Cim sa ti muzi a chlapci tak strapnuju.
Mne je napriklad na smiech, ked sa mladenci vo veku 18 az cca 30 rokov stretnu a zacnu si takym frajerskym podanim ruky ako z gansterskych americkych filmoch zdravit, ze aki sme my cooool :D Trapne a smiesne :D Alebo napr. ak sa rozpravaju dvaja traja a stoja oproti sebe s nasiroko rozkrocenymi nohami akoby si vetrali rozkrok :D Vtipne co? :D Ako si chcu dokazovat ze s nohami nasiroko posobim ako tazky frajer ktory ma dominantne postavenie.
Tak baby, co je vam velmi vtipne z ich spravania a postojov. Ci len ja mam ten dojem, ze niektori vyvolavaju opacny efekt svojim spravanim ako povodne chceli vyvolat? :D Teda hraju sa na nieco cim niesu a len napodobnuju hercov z amer. filmov? Tesim sa na vase prispevky babenky nech ste akelkolvek vekovej kategorie :) Dajme to tym chlapcekom s dusickou dietatka vyzrat cim sa pred nami strapnuju :D
Dakujem holky :D

sarehocem

no sampon ved ked momentalne zajde slnko za mrak tak aj ja si davam na vlasy ich. No blbost je to ked svieti slnko ze ma slnecne na vlasoch a nie na ociach. No ked napr. sa bavim s mobilom tak si ich tiez skladam na vlasy lebo inak na displej nic nevidim :D
Haha, ja mam taku kolegynu co nosi slnecne vo vlasoch ale na ociach nikdy. Dost smiesne to vyzera akoby ich zabudla ze ich vobec ma so sebou. Lenze ona ich nosi tiez aj ked je zamracene. Ktovie ci sa s nimi aj nesprchuje a nespi :DDDDD

chichotamsa

Sampon a muži nenosia na hlavách bríle či svieti či nesvieti slnko nie? :D Nosia a v okolí mám aj mužoch takých čo zamračené alebo už podvečer slnka nikde ale slnečné bríle na očiach.

sampon

Smiesne bolo aj ked takmer zeny nosili slnecne okuliare hore na hlave lebo si pripadali kuul a in, ci bolo slnko ci zamracene, vestko jedno. ALebo ked ide nejaka po ulici a telefonuje s kamaratkou, ci si ma kupit jogurt jahodovy, alebo bananovy a tvari sa pri tom, ze rozhoduje o osude sveta.

batéria

Mne zas pride velmi smiesne, ked ide nejaka tlupa zien a kracaju akoze sebavedome. Pritom vypadaju ako robot, ktory sa chysta vykradnut banku, alebo zelovoc.

Dilin0

sa smejem, netrafila si po hlavičke :D skor dost mimo, ja tak frajersky nestojim a ani to podanie ruk ako z filmov sa mi nepaci, normalne podanie ruk a bodka ,to hej.a ja sa neurazam, len ty sa smeješ na mužoch a ja na tebe :D

nechapava

audinka, tak ja teda prestanem citat tie slepaciny. Ale bude mi za nimi smutno :-)
S tymi gatkami mas recht.
Okrem ineho nechapem, ze tolke roky tolke baby nechapu, ze im texasky (a ine) s nizkymi pasmi opticky strasne kazia postavu. Velmi velmi stihla baba a extremne dlhymi nohami este ujde ale vacsina bab si ublizuje. Uz normalne postavy v tom vyzeraju zle. Kypiace sadlo a vyliezajuce nohavicky su uz len dorazenim katastrofy. V zime im trci hola koža, brrrr. Az tak sa zasa pacit nemusim.
Nechapem a nechapem.

audina

NECHAPAVA necitaj tolko tie stupidne clanky na webovych portaloch tipu diva, topky a pod. ved to same hluposti neoverene nejake bratislavske kravy vypisuju a kopa naivnych dievcat a zien sa nimi riadia ako stado poslusnych oviec. Maj vlastny nazor na to co sa ti paci a co nie a nedavaj sa ovplyvnovat ako nejake 13 rocne dievcatko.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Baby, ake spravanie chlapcov a muzov je vam na smiech? - Fórum - ZDRAVIE.sk