Baby, ake spravanie chlapcov a muzov je vam na smiech?

Príspevok v téme: Baby, ake spravanie chlapcov a muzov je vam na smiech?
sa smejem

Tuto temu som zalozila pre vas dievcata, aby ste sa slobodne vyjadrili ktore spravanie na chalanoch a muzoch vam pride strasne smiesne a trapne zaroven z ich strany :D Pokojne mate moznost sa takto anonymne zaroven verejne vyjadrit. "Vypluvnite" to zo seba a vykricte svetu co z ich spravania vam nasadzuje usmev na perach. Cim sa ti muzi a chlapci tak strapnuju.
Mne je napriklad na smiech, ked sa mladenci vo veku 18 az cca 30 rokov stretnu a zacnu si takym frajerskym podanim ruky ako z gansterskych americkych filmoch zdravit, ze aki sme my cooool :D Trapne a smiesne :D Alebo napr. ak sa rozpravaju dvaja traja a stoja oproti sebe s nasiroko rozkrocenymi nohami akoby si vetrali rozkrok :D Vtipne co? :D Ako si chcu dokazovat ze s nohami nasiroko posobim ako tazky frajer ktory ma dominantne postavenie.
Tak baby, co je vam velmi vtipne z ich spravania a postojov. Ci len ja mam ten dojem, ze niektori vyvolavaju opacny efekt svojim spravanim ako povodne chceli vyvolat? :D Teda hraju sa na nieco cim niesu a len napodobnuju hercov z amer. filmov? Tesim sa na vase prispevky babenky nech ste akelkolvek vekovej kategorie :) Dajme to tym chlapcekom s dusickou dietatka vyzrat cim sa pred nami strapnuju :D
Dakujem holky :D

audina

wreck tak obrysy este beriem to vidim na viacerych zenach a neposobi to na mna vulgarne ale vykukajuce tangace ked si bab cupne tak to je out. A mnoho si niesu ani toho vedome ze ked sa zohnu tak im gate trcia z nohavic. To ich musia mat dost hlboko zarezane v riti :D

wreck

nechapava, pravdaze som usetreny. JA sam rozhodujem o tom, co je pre mna pekne. aj pseudonovinarske pipinky maju pravo pracovat ako vedia. aj ked je to len ubohy clanocok pozliepany z veci najdenych na nete, nad ktorym sa moze zdravy, zenu uctievajuci chlap len zasmiat a urobit 2-3 fejspalmy. ja som vseobecne usetreny vyluckov... ehm, totiz vytlackov casopisov pre akoze moderneho samponika a akoze modernu pipinku. este keby ste sa vy, diovky zlate, tych stupidit nesnazili drzat, to by mi priam bolo sveta zit! :) no no no, len ziadne krutenie hlavou, ano? ak uz NIC ine, minimalne vam hlavkami prebleskne "hm. fakt by som mala aj ja mat taketo nechty?" no cak, vieme... :)

aj obrysy nohavickiek su samozrejme pritazlive. a vseobecne najpritazlivejsie je to vtedy, ked zena sama akosi intuitivne vie, co si moze dovolit. plus, nepochybne, sama sa v tom musi citit dobre. inak bude nesvoja a bude to na nej vidno.

ale to uz sme veeeelmi mimo. necham vas ja, nula z minuleho storocia, co ani nevie, ze obrysy damskej bielizne pod oblecenim su ale tooootaaaalne out, zase k teme sa priklonit, nak sa mozete pobavit na trapnych chlapoch. :)

nechapava

si ma prekvapil, wreck. S tymi nohavickami. Takze vykukajuce a presvitajuce su na peknej postave ok... A co obrysy ?
Asi si usetreny nazoru zenskych novinarok, ich casopisy su plne zhnuseni nad obrysmi nohaviciek. Obrysy klasickych nohaviciek sa crtaju pod nohavicami .. no fuj (podla nich). Lahko tento jav nastava v lete, nosia sa tensie materialy. Modne redaktorky vnucuju normalnym ludom tanga. Alebo sortkove gatky, co celkom nechapem, lebo ich obrysy vidno tiez, ibaze trocha nizsie.

Aja02

nechapava, tebe to meno naozaj sedí ako uliate. Téma je o tom, čo ženám vadí na mužoch, a ty tu píšeš o ženách. :-D

wreck

nechapava, s tymi nohavickami by som nesuhlasil. vykukajuce nohavicky a podprsenka, su nanajvys pritazlive. :) za predpokladu, ze je vhodne pocasie (horuco, bezvetrie). na spravnej deve, a tym myslim uplne obycajnu postavu, na zenu s primeranym percentom tuku, to vyzera fantasticky. pridava to zene sexepil. staci ked take nohavicky presvitaju pod nohavicami alebo sukienkou. ebeeeenci, vydrbane leto! :)

s ostatnym suhlasim a pridal by som podrazdenu, zacervenanu, chrontovitu frndu, ktora je na dotyk ako moje 4-dnove strnisko. nechutneee! :)

nechapava

Tak som ich trocha pozorovala, ale nic divne som na podaniach ruk a postojoch nevidela. Raz rak, raz inak - furt to bolo ok.
sa smejem, ty zrejme pises o niekom konkretnom, kto sa ta nejako dotkol a chces si precitat potvtrdenie svojho nazoru, ze je trapny, vsak ?
Tak ti napisem, co ma mrzi viac, nez podania ruk a siroky postoj. Az sa niekedy hanbim za dievcata, ked su trapne, bojim sa, ze nas hodia do jedneho vreca. Ked dievcata prehanaju doraz na vyzor, ked nosia veci, co im neslusia. A hlavne, ked posobia prilis snazivo, aby sa pacili. Prechadzka po meste na vysokych podpatkoch? Po prvom kilometri uz chodia ako zranene kobylky a su polutovania hodne. O co smrncovnejsie posobi lahucky krok trebars aj v balerinach, teniskach, kaslat na chlapov zatracujucich nizke opatky (nech si skusia chodzu na vysokych a hned budu spokojni, ze sa kvoli nim niekto tak trapi). Nizky pas na nohaviciach ? Zufalo skracuje nohy a ked pridas este ledva natlaceny zadok, nahor vytlacene sadlo (ako mafin), vykukajuce nohavicky(tanga alebo ine) - to je ubohe. Namalovana na pri vode, podpatky a plavky, trapas. Vycpate usta, umele prsia (ak boli v ramci normy), umele dlhe nechty, .. uff, fakt je mi ich luto. Tak malo si vazia same seba, ze toto potrebuju ? Hlupe chovanie: chichotanie, upistanost, afektovanost, ohovaranie. To je pre mna trapne.

AJjaSAsmejem

inak mne pride cudne, ze si niektore myslite, ze sa muzi takto spravaju automaticky kvoli vam, akoze zenam. alebo preto aby posobili drsne. niektore veci mozno robim aj ja, hovorim mozno lebo netusim, co vsetko je podla vas akoze to frajerske spravanie, pripadne kde uz zacina frajerina a konci norma. ale nikdy sa tak nespravam kvoli zenam, ci kvoli frajerine. robim to tak preto lebo to tak chcem robit, ci pripadne preto lebo niektorym muzom, moze napriklad podanie ruky, ci uz je take alebo onake pripadat normalne a nemam problem si preto s nimi pripadne podat ruku a niektore veci robim uplne spontanne, bez toho aby som sa nad tym vobec nejako zamyslal, co je asi vo vacsine pripadov, ak nie vzdy. aj na vas zenach je mnozstvo veci na smiech, aj ked ja sa teda nesmejem na ludoch nejako casto lebo mi to pripada, tak nejak detinske, pubertalne....dufam, ze vacsina zien tam vonku je prave tych co maju nahlad, hoci v teme ich bolo rozhodne pomenej.

sa smejem

Dilin tak viem ze takto trapne sa spravaju prevazne hlupi muzi, ale snad niektoreho mozno trosku osvieti rozum ci? :D
Jaj Dilin, ty budes asi jeden z tych ktory sa takto trapne sprava co sa tu popisalo ze? :D A to ta uraza ako tak vidim. Trafila som klinec po hlavicke nie? :D

Dilin0

takže ty si myslis že nejaky muž to tu prečita ,osvieti hoa uz bude iny :DD
tak toto pride smiesne mne..taka naivita kriste :D