Baby, ake spravanie chlapcov a muzov je vam na smiech?

Príspevok v téme: Baby, ake spravanie chlapcov a muzov je vam na smiech?
sa smejem

Tuto temu som zalozila pre vas dievcata, aby ste sa slobodne vyjadrili ktore spravanie na chalanoch a muzoch vam pride strasne smiesne a trapne zaroven z ich strany :D Pokojne mate moznost sa takto anonymne zaroven verejne vyjadrit. "Vypluvnite" to zo seba a vykricte svetu co z ich spravania vam nasadzuje usmev na perach. Cim sa ti muzi a chlapci tak strapnuju.
Mne je napriklad na smiech, ked sa mladenci vo veku 18 az cca 30 rokov stretnu a zacnu si takym frajerskym podanim ruky ako z gansterskych americkych filmoch zdravit, ze aki sme my cooool :D Trapne a smiesne :D Alebo napr. ak sa rozpravaju dvaja traja a stoja oproti sebe s nasiroko rozkrocenymi nohami akoby si vetrali rozkrok :D Vtipne co? :D Ako si chcu dokazovat ze s nohami nasiroko posobim ako tazky frajer ktory ma dominantne postavenie.
Tak baby, co je vam velmi vtipne z ich spravania a postojov. Ci len ja mam ten dojem, ze niektori vyvolavaju opacny efekt svojim spravanim ako povodne chceli vyvolat? :D Teda hraju sa na nieco cim niesu a len napodobnuju hercov z amer. filmov? Tesim sa na vase prispevky babenky nech ste akelkolvek vekovej kategorie :) Dajme to tym chlapcekom s dusickou dietatka vyzrat cim sa pred nami strapnuju :D
Dakujem holky :D

sa smejem

Jaj takze ako vidim niesom sama, ktora ma pocit z muzov, ze sa mnohokrat len strapnujum svojim spravanim aj ked si naivne myslia, ze su pritazlivi a zaujimavi :D
Pre tych ktori sa tu vypytuju, ze preco taka tema a ze aj zeny su trapne niekedy, len tolko, ano su aj oni trapne ale ja som chcela vediet ci len ja mam taky dojem z muzov ale je nas viac. Ako vidim je nas viac, ktore sa na nich smeju. A myslim ze na fore uz boli aj horsie a stupidnejsie temy, takze toto je tema na vyjadrenie a uvolnenie emocii. Co je na nej zle, ved nech si kocky povedia co si myslia o muzov a muzi nech si uvedomia ze su trapni a smiesni. Komu sa tato tema nepaci, nech ju necita.

nachapava

No ale ved nech si stoja ako chcu, ta ne? Alebo nech si podaju ruky aako chcu, aj nohy, pre mna za mna ..ich vec. Ved je to len medzi nimi, nikoho tretieho tym neobtazuju. Nie je mi to ani smiesne ani nijake.
Ja sa citim trapne a neprijemne, ked su neprijemni. A plati to aj o zenach. Hrube slova, sexualne radobyvtipne narazky, hlucnost /zeny - afektovanost/, samochvala, ano, aj hlasna hudba z auta, predbehnut mensie auto za kazdu cenu, ..atd,atd, .. Je to akasi demonstracia sily, ci co.
Ale zasa - fajn, ze to robia. Aspon viem, komu sa vyhnut.

Slobodna

Nepovedala by som, že smiešne ale vrcholne sa mi hnusí arogantné a povrchné správanie u ľudí, je jedno či je muž alebo žena. Príde mi to trošku aj smiešne, pretože takýto ľudia si o sebe len namýšľajú, že sú niečo viac alebo lepší než iní a pritom im nesiahajú ani po päty. Ku každému človeku je potrebné byť slušný a milý, už len preto, že je človek a je to rovnaký človek ako každý iný. Každý sme vzišli z toho istého a smerujeme tiež na to isté miesto. Hlavne, tí, o ktorých by sme to nikdy nepovedali a ktorých ponižujeme, dokážu v živote veľké veci a to ma na tom najviac baví :)

pinia

Co je mi na smiech? Vsetko co tu baby spominali, od hudby v aute na plne pecky, frajerske podanie ruky v style americkeho geta, prehnane rozkrocenie noh od seba a ruky vo vreckach, hranie tvrdasa v skupine ale zajaca so stiahnutymi usami ak je sam atd. atd. atd. Muzi su celkovo smiesni ale vsak aj kopa bab v style barbiena. Vezmite si badoo ci pokec ake tavy tam su.

no sak ja

Neviem, nemam teraz nejako potrebu zamyslat sa nad privitivizmom muzskej populacie, skor ma napada zenske spravanie, neviem preco, asi, ze sa za vas hanbim :D

simonecka_005

nadavania - myslím také že 4 nadávky za deň ked som s ním je ešte v pohode ale ked každé druhé slovo je nadávka tak sa ukazuje už nielen slovník muža ale aj charakter

chichi

Mne je smiesne to ak si na plne pecky pustia v aute hudbu aby posobili ako velky tazky frajeri a budili pozornost zien. Velmi trapny sposob zaujat a uz dost primitivny. Vozia sa v tatkovom auticku a tvaria sa ze je ich. ALebo ak auto ktore je ich je z bazaru stara znacka ale hudba hraje na plne pecky v takej kraksni :D Najma teraz v lete to vidam a sranda co uz :D

Sadi

Mne príde hodne trápne ked chlapi nosia rifle tak nízko, že im vidno polku zadku, rsp. trenkov. To je hrozné a ešte keď sa náhodou zohne tak amen tma. no kto je už len zvedavý na ich trenírky..

pobaveny

mne je smiesne z dievcat vo veku 13 az 17 rokov ako fajcia a snazia sa posobit strasne dospelo a ako frajersky drzsia cigosu v rukach a odklepavaju popolcek z nej :D Taka soplanda a tvari sa ako 30 rocna lebo faaaajci. Velmi smiesne mi to pripada ze hraju sa take dolezite na svoj vek "ake len dospele sme" :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD