Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

17 a bez vztahu

zuzuuuu3333

Ja som svoj prvy vztah mala v 20tke ,,dovtedy som si uzivala s kamoskami kade tade a tak .) ...To ze ma niekto vztah od 15ky este neznamena ze je to dlhodobe (vacsinou,je to skoro na vztah,nespoznaju nych atd a krachne to okolo 30ky :D ) ....mas cas 17ka je pekny vek, chodieva von,bav sa..Co ma prist pride ;)

alkaA

Ja som v rovnakom veku ako ty a niekedy tiež nad tým rozmýšľam, ale na druhej strane každý je iný, tak načo robiť niečo nasilu?

kikarika1

ja som mala prvý vzťah (až) v 21-tke a nemyslím, že som o niečo prišla....správny vek na začatie vzťahu ti však nezaručí, že to bude dlhodobý vzťah..niekomu sa zadarí v 15tke, niekomu v 30tke a niekomu nikdy...život ide ďalej :)))

luckyJim

božinku, máš 17 a nariekaš ako by si mala 40. Prvý vzťah nemusí byť vôbec, kto nechce nikdy žiaden vzťah nebude mať nikdy. Mysliš že je niekde stanovené kedy je vhodné mať prvý vzťah? Blbosť. Je sloboda, nežiješ v nejakom baroku žeby ti niekto nastavoval kedy máš už mať prvý vzťah. Dievča žijeme v 21 storočí a nie v 18. Každý si sám rozhoduje či chce mať vzťah a kedy ho chce a bude asi mať. NIeje to nikde stanovené, tak ako aj to že kedy má dievča-chalan prísť o poctivosť. To ako sa pýtať že kedy by som už mala byť vydatá a kedy by som už mala mať deti. A kedy je najvhodnejší čas umrieť sa nikto pýtať tu nebude? :D

joro

Nerieš, že si sám lebo ťa to bude trápiť celý život ked niekoho stretneš porozprávaj sa možno sa to vyvrbi alebo si užívaj všetko príde v pravú chvílu len sa tým netráp

MultiLevel

Neprichadzas o nic...vsetko v zivote pride v spravnom case a ty az potom pochopis, preco sa to tak dialo/deje. Mozno je toto obdobie, kedy sa mas sustredit vyhradne na seba, kedy mas rozvijat svoje vnutro, riesit co chces od zivota (aj ked to riesime asi v kazdom obdobi zivota)...mozno sa mas naucit byt sam, rozvinut si karieru, vybrat si svoju cestu, bla bla bla, neviem :D Urcite by som to vsak nebrala tragicky, skus si uzivat kazde obdobie zivota...da sa tazit dokonca aj zo zlych veci, ktore sa nam deju, je to len o postoji, aky si zvolis. Ked sa budes k tejto svojej situacii staviat tak, ze ty si divny lebo nemas vztah, tak ti to aj tak prd pomoze. Ale ked si kazdy den povies, ze si stastny za to, ze vobec existujes a ze sa tesis, az ti do zivota pride super kocka, tak je to daleko prospesnejsie pre teba, ako sa utapat...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

17 a bez vztahu - Fórum - ZDRAVIE.sk