Muzi, blondinka ci brunetka?

vebe

Clovek by sa mal riadit vlastnymi pocitmi, vtedy je sam sebou a o vlasoch to plati na 100 percent. Kazdemu pristane nieco ine, to je jedna vec, niekto keby si dal blond vlasy, vyzeral by ako chudera odfarbena, lebo jeho vzhlad a farba koze k tomu nesedi. No a potom, ak som vo svojej kozi pri hnedej farbe, tak je to ta najlepsia farba pre mna aka moze byt. Vtedy clovek zaujme, vtedy nieco vyzaruje. Ak ma niekto neviem aku krasnu rafbu blond vlasov, ale neciti sa s nou stotozneny a este mu aj nesedi, neazujme a neziari. Nie farba vlasov, ale to co z nas vyzaruje a nasa spokojnost, to zaujme.

cindy353

fuha, to ma ani nenapadlo ze by tie krasnevtv moderatorky mohli blond farbou skryvat sediny.. ale je to mozne, lebo na obrazovke by sedive odrasty v tmavych vlasoch neposobili dobre

perlala

Cindy ano mozna su blondiny lebo chcu zaujat ale ja co poznam zeny z okolia tak vsetky ktore sa dali na blond tak urobili z pragmatickosti lebo na blond vlasoch nevidiet ze ti odrastaju sive vlasy. Takze tie zeny ktore rychlo siveju sa daju na blond lebo je to dost otravne farbit si odrastajuce sive vlasy dost viditelne na tmavych kazde dva tyzdne. Cisto pragmaticky dovod farbenia na blond.

cindy353

ak chces viac zaujat, tak blondina, zial je to tak, ci si to ludia chcu uznat alebo nie.

pozri sa napr. na vtel.hlasatelky - skoro bez vynimky blondiny, preco asi?

doktorka28

Lillith888 Dakujem ti za velmi mily nazor. Asi mesiac som brunetka a veru idem spat do blond, do husteho blondaveho /prirodzene vyzerajuceho/ meliru. :P Tieto hnede vlasy, to nie som ja. Citim sa tak smutne... :D

Lilith888

Malý dotaz, poznám aj opačné prípady, že muž randil z brunetkou ale oženi sa s blondínou. Proste najlepších priateľov mám mužov, a podľa toho viem, prečo to tak zväčša je, že muž si nájde pravý opak ženy, ktorú predtým mal. Je to preto,lebo sa cíti ranený tou predošlou a dajme tomu ak bola blondýna, tak v každej ďalšej blondýne ju vidí. Ale keby sa naozaj zasa zamiloval do blondýny, tak by sa to zmenilo...je to o ich psychike...keď mu raz taká ublížila, tak aj podvedome, ale niekedy aj vedome vyhľadávajú baby, ktoré su protikladom tej predošlej. Kdež to mi baby sme opačne skáčeme z blata do kaluže...

Slobodna

Z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že platí porekadlo: "Každý chlap chce blondínku ale ožení sa (má vzťah) s brunetkou".

Lilith888

Rozhodne blondínky...myslím, že takáto žena muža skorej zaujme, aj keď si to neprizná hneď. Ale bavýme sa tu o výzore a nie o chraktere. Mne všetci páni z môjho okolia povedali, že keď som bola blond mala som to lepšie tak, a všetky ženy zasa pravý opak, takže myslím, že naozaj je dôležitý pohľad muža vtomto. Ak sa pýtaš preto, lebo sa chceš páčiť mužom. Ja som teraz zostala pri melíre a som bombardovaná tým aby som zasa dala blond. Ale samozrejme nie peroxid, najlepšie je prirodzený odtieň, len treba zvoliť podľa typu pokožky, či teplý alebo studený odtieň. Nechaj si poradiť kaderníčkou :P ona najlepšie vie odhadnúť aký typ farby k tvojmu typu pleti. Len smelo do toho a neradím ti ako blondínka :P