Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zalahnuté ucho

Príspevok v téme: Zalahnuté ucho
MartinV

Zdravim volam sa martin mam 15 rokov a teraz som bol týžden doma, mal som teploty kašel sopel trochu a hrdlo ma bolelo sadalo mi to na priedušky ten sopel tak som mal lieky. Predvčerom mi zalahlo v pravom uchu a neviem čo s tym či ist lekarke alebo čo , rodičia mi kupili tie svičky do ucha tak som si jednu dal a aj to som sa chcel opytať že kedy mi to začne pôsobiť alebo celkovo či s tym mam niekam ist alebo to prejde samo. Vopred dakujem

Verrum

ja kedsom mala zalahnute ucho dala somsi usne kvapky vatu.... mala som to mozno cca 6 hodin v uchu.. tiez kvoli nadchce, kaslu.... uz som s tim lekarke neisla..len ak by sa to zhoršilo. po hodinách som si to postupne vytahovala ci este stale citim zalahnute ucho... ptom to preslo. kazdopadne zapchaj si no a fukni, tym by sa ti to malo uvolnit ... alebo to vtiahni do seba a nasledne von... vypal si ucho.... :D

Outlast830

Chod k lekarke predpise ti kvapky to mas z tej nadchy sliznica hrtan hlava su spojene a preslo ti to na ucho co znamena ze ta bude aj boliet chod cim skor lebo mne to preslo po kvapkach ale piskat mi zacalo a neprestane tak musim ist zase ...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zalahnuté ucho - Fórum - ZDRAVIE.sk