Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Opalovanie aka alergia?

Príspevok v téme: Opalovanie aka alergia?
Opalovanka

Zdravím ,dnes som šiel sa trošku na slnko opaliť o 11(som hlupak) do 12 (asi prvé oficialne opalovanie aby som nebol biely jak vapno) samozrejme bol som natrety 10tkou a o 2 hodinky nato sa mi na hrudniku zjavilo toto i62.tinypic.com
Neviete mi poradiť čo s tým ? Tipujem to na alergiu už sa mi to raz stalo pred rokom , koncom leta ale vtedy som bol hnedý ako róm. Vlastne by som rád vedel či mi to zmizne a môžem pokračovať v menej intenzívne hodiny a po menších dávkach,resp. nejaké rady, Ďakujem.

kikarika1

opalovanka
prestaň byť hlupákom a slnku sa vyhýbaj medzi 11 a 15.tou hodinou, po 15tej sa opaľuj, ale ak si bielej pokožky, tak začni s faktorom 50 a nie s 10 faktorom...toto by ani blázon nespravil :)))
vhodné je aj užívať celoročne betakarotén, ktorý ti pripraví pokožku na letné opaľovanie
čo sa týka obrázka, je to spálenie slnkom - prvotná reakcia po opaľovaní(výborná je na to kyslá smotana priamo z chladničky - natri sa s tým a nechaj pôsobiť, až kým sa ti smotana neusuší), ešte párkrát také fľaky a môže byť z toho žihľavka - čo je už alergia na slnko a to už je iná "sranda"

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Opalovanie aka alergia? - Fórum - ZDRAVIE.sk