Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pohlavná choroba?

Príspevok v téme: Pohlavná choroba?
Lusylusy

Chcem sa opýtať ci niekto ma taku skúsenosť ako ja. Na posve sa mi urobili vredy nie su bolestivé ale nemam pocit ze je to z holenia lebo to mi vzdy po par dňoch prešlo.tentokrat mam pocit ze to asi neprejde tak ľahko.mala som zdurene uzliny v slabinach a pocas milovania mam pocit, ze sa zmenil zapach.poradte mi prosím vas.bola som aj u lekára ale nie som spokojná co mi povedal v podstate mi nepovedal nic dal mi mastičku.dalujem

Maoam

no tak vela info si nedala, vriedky typu furunkel, v ktorom sa zhromazdi hnis?

napis nazov tej masticky, ktoru ti lekar dal - to bude indicia

inak ak to nezmizne, zajdi za dermatovenerologom - koznym lekarom, urcite urobi aj stery a hlavne sa väcsinou lepsie vyznaju v tejto problematike

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pohlavná choroba? - Fórum - ZDRAVIE.sk