Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Solarko a flaky

Delinda

Tak ja som aj minuly rok chodila a nemala som flaky :) a dnes pozeram a uz nemam take ako vcera :) no nieje to take strasne ale chcela by som mat pekne hnede nohy :)

Lenkalili

Ahoj ja tento problem mam cely zivot. Stale ked som viac opalena zo solarka mam len na nohach flaky a to sa natieram kvalitnym kremom a bola som aj v roznych solarkach a neuzivam ani HAK. Neviem cim to je no ale tak az take strasne to tak nie je :-)

Delinda

Tak trubice menili v marci :) a to solarko je najlepsie v meste, ma len dobre recenzie :) si ja som divna (nohy mam divne )

kikarika1

zmeň solárium, veď ja som bola všade rovnomerne hnedá...pýtaj sa na trubice, kedy ich vymieňali - máš právo to vedieť (možno vďaka opotrebovaným trubkách si nerovnomerne opálená)

Delinda

Tak ja mam hornu polovicu yz celkom pekne hnedu a tie nohy mam biele.... ako by ma nerovnomerne na nohach opalovalo :( a ja prave kvoli tym noham tam chodim aby som ich mala hnede....

kikarika1

neviem ani ja ...ja som nemala nikdy žiadny problém so solárkom, vždy som sa natrela kvalitným krémom do solárka a bola som pekne hnedá (ale po tom, čo mi povedala kožná "teraz ste pekná hnedá, ale o 20-30 rokov môžete mať rakovinu kože..." - sa soláriám zďaleka vyhýbam) :)))

Delinda

Tak ja HAK neuzivam :) a vobec neviem od coho to mozem mat, niesu velmi vyrazne :) a neviem co mam robit, ci este nadalej sa chodit solarkovat, alebo uz nie.... pritom mi nikdy solarko neskodilo

kikarika1

fľaky od solárka bývajú v prípade, ak žena užíva HAK, ale snáď už každá jedna vie, že pri užívaní HAK, je solárium TABU

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Solarko a flaky - Fórum - ZDRAVIE.sk