Oslovenie neznámej ženy na verejnosti

Príspevok v téme: Oslovenie neznámej ženy na verejnosti
beskyd

zdravím, mal by som takúto otázku. nedávno som sa presťahoval do BB na sídlisko Sásová, kde každé ráno nastupujem na bus v smere do centra a každé ráno do tohto busu nastupuje jedna žena (väčšinou v sprievode nejakej kamošky alebo kolegyne), ktorá ma veľmi zaujala a chcel by som ju spoznať.. problém je však v tom, že s takýmito praktikami nemám skúsenosti, zoznamovanie a balenie žien som mal predtým na saláme a teraz vlastne neviem ako na to. počul som, že existujú chlapi, čo s tým nemajú žiadny problém a v pohode takto nadväzujú vzťahu. dá sa takáto zručnosť naučiť a osvojiť alebo keď to nejak nejde spontánne tak som stratený prípad?:o) má s týmto niekto skúsenosť? vie niekto, čo by som mal robiť a ak pôjde sama, či je/nie je úplne trápne vyvinúť nejakú iniciatívu? tiež by bolo dobré, aby som pri tom nevyzeral ako nejaký pako čo si len chce vrznúť, mal by som práve vážny záujem a bolo by ideálne keby si to z môjho konania aj ona vedela takto interpretovať. vďaka za každú konštruktívnu radu:)

beskyd

:o) dakujem vsetkym za povzbudenie, nieco uz snad vymyslim lebo takato moznost by sa asi nemala premarnit aj keby mal clovek platit dan vo forme nejakého toho trapasu.. a wreck, ano, naskytla sa moznost ist robit do BB tak som tu, spokojny so vsetkym, len by som si teraz namiesto k holej stene radsej lahol k tej dievcine z busu:) a pekne podany pribeh, no to je jasne ze nie je vsetko zlato co sa blysti..
.
aja, vdaka tiez, vsimam si, dufam ze ma to navedie na daku spravnu cestu... akurát to su take situacie kde sa tazko hladaju temy na rozhovor.. a clovek bude velmi pravdepodobne posobit otravne.. jedine co som si vsimol ze stale stoji na rovnakom mieste pred tretimi dverami, je podla teba nejaky sposob ako to konverzacne zuzitkovat?:)

wreck

tak ja pre vseobecne povzbudenie uvediem priklad. :)

v marci som mal par tyzdnov zmeneny pracovny rezim, a tak som sa uz kolo 6:45 trepal dolu grunom. i kazde rano som stretaval tu istu diovku. neskor sa ukazalo, ze ona chodieva hore grunom kazde rano do uradu, lenze ja mam zvycajne o 6:45 este hlboku noc. a tak sme sa stretavali kazde rano, i pozdavala sa mi, diovka neznama, prijemne zensky nozkami prepletajuca, a tak som vyhutal plan ako ju oslovim. i nasledujuce rano som si to zase valil mojim obvyklym tempom dolu grunom - rovnaky cas, rovnake pocasie, ale diovky nikde. nuz, skormuteny, otraveny som kracal dalej, do zeme hladiac, slovka nevraviac, ked tu zrazu, spoza miernej zakrutky, vynorila sa diovka, par metrov predo mnou. i nastal cas spustit plan. a tak, ked sme sa minali, som riekol: "ahoj." a diovka nic. vobec nic. ani sa len neotocila. a to som bol vo veeelmo peknej kosielke, cierne gate, cierne leskle topanky, vlasy tak akurat, celych 182cm hrdo cnejucich nad krajinou -- no zaaaakusocok. :)

ked som ju potom po niekolkych tyzdnoch zbadal na balkone jej uradu fajcit, uz mi to ani nebolo luto. pracovny rezim sa zase vratil do beznych kolaji. kym ja som chrnel do perinky, diovka si to cupkala hore grunom aby kolo tej siedmej bola v urade.

a tak skoncil jeden beznadejny vztah este skor nez zacal.

napriek tomuto tragickemu pribehu sa netreba vzdavat. ak aj diovka odmietne alebo nezareaguje, stale je mozne, ze zmeni nazor a nabuduce pozdravi prva. obzvlast ak ku stretnutiu dochadza pravidelne, ako v beskydovom pripade. :)

wreck2

Nazdar Wreck
hah, ver tomu ze suky pluhate su vsade dost na svete, nielen v Ba :D
Beskyd ja mam z teba stale pocit ze ty si vzdy nejaku vyberies a len platonicky snivas o laske k nej. Raz je to kolegyna, teraz spolujazdkyna busom, ale kedy urobis nejaky krok aby si sa posunul dalej? Vzdy zostavas len pri sneni o vztahu a vecnom vyrtani sa v tom co by bolo keby... ale ak chces aby nieco bolo tak konaj, bez toho to nejde.
Myslienka je pekna vec, neurobi nic, ak vy nic neurobite.

Aja02

lostdementos, ono, veľa robí aj to, ako na nich pôsobíš. Ja som napríklad tou druhému tiež povedala, že som zadaná, pretože bol mi síce sympatický, ale bolo vidno, že je odo mňa starší. :-D

Inak, ty si skutočný lost? :-D

Aja02

Mňa takto oslovili už dvakrát neznámi muži.

Prvý prípad:
Raz na koncerte si ma všimol jeden muž, prišiel ku mne a spýtal sa, či si nedám pivo, jasné, pivo nepijem, ale začali sme potom spolu konverzovať, či sa mi páči Judas Priest (bolo to na ich koncerte :-D ) a také tie kecy, no a potom ma pozval na kávu. :-D

Druhý prípad:
Išla som do obchodu a chodím dosť rýchlo, zozadu ku mne prišiel muž a pýta sa ma, kamže idem tak rýchlo, tak som mu povedala kam a zasa sme spolu začali kecať, poprial mi šťastný nový rok (bolo to na začiatku roka) a pozval ma na večeru. :-D

Ono to chce asi len odvahu, všimni si ako sa správa, ako chodí a odpichni sa od toho. Veľa šťastia. ;)

wreck

heeeej, beskyd, chlope, tak si to nakoniec tu nevydrzal? a ako v bystrici? tam ni sa takie suky pluhate ako tu, no cak.

29 je krasny vek, och. este ta caka vela pekneho. :)

93_deväť-tri

Spýtaj sa jej, že prečo chodí stále tým autobusom, že už prestávaš veriť, že je to náhoda a či to robí naschval, aby ťa videla. :))))