Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stratená dôvera

Príspevok v téme: Stratená dôvera
nikanikani

Ahojte,potrebujem poradit. Pred niekolkymi mesiacmi som si pisala schlapcom pekne veci,ja som to myslela všetko zo srandy,a moj priatel to zistil a vzal to tak sme spolu niečo mali a dodnes mi to vyčíta...stale mi neverí a píše mi blbé smsky..ako by som mohla vybudovat medzi nami stratenu doveru? Strašne ho ľubim a nechcem onho prist...som ochotná urobiť čokolvek

Magy

"ved ked sme sa hadali ja som sa chcela zabit". Bez urážky, ale koľko máš rokov? Toto normálny alebo dospelý človek nerobí, že sa ide zabiť kvôli nezhodám vo vzťahu. To je buď na psychiatrickú liečbu, alebo ešte pekných pár rokov dospievania.

Magy

1. Čo ti môžem poradiť, je rozhodne neponižovať sa. To, že si spravila chybu ešte neznamená, že teraz si chlapec bude diktovať a mávať s tebou, ako sa mu zachce, lebo ťa má v hrsti. Nič také.
2. Jasne mu vysvetli, že si si vedomá, že si spravila chybu, mrzí ťa to, viac sa to opakovať nebude, ale pokiaľ on bude situáciu zhoršovať svojím neustálym, či už zlomyseľným, ironickým alebo urazeneckým rýpanim a pripomínaním ti tohto prešľapu, je načase uvažovať, či je taký partner vhodý do ďalšieho života a vzťahu. Nikto nie je bez chýb a pochybujem, že on je svätúšik. Partner má partnera podržať, a keď sa potkne, tak mu pomôcť, nie ho ešte viac zrážať dole (čo sa deje teraz).
3. Stratená dôvera sa získava ťažko. Jeho nemôžeš donútiť cítiť k tebe dôveru, keď si sklamala. Jediné, na čo máš teraz vplyv, je tvoje správanie a ako pôsobíš. Svojim neuváženým konaním si poľahky zbúrala to, čo sa ťažko stavia a napráva. Čaká ťa dlhá cesta. Jedine svojím ďalším konaním môžeš priateľa (a všetkých ostatných) presvedčiť, či si dôveryhodná alebo nie, či to naozaj bol len chvíľkový rozmar z nerozvážnosti, alebo je za tým niečo viac (nestála povaha, sklony k flirtovaniu a pod.)

nikanikani

viem že som to pokazila...ved ked sme sa hadali ja som sa chcela zabit..a tak..proste mne nanom strašne zaleží..nevedeli by ste ako by som mu mohla dokazať že ho milujem? vie celu pravdu ako to bolo a stale mi tvrdi že mu ešte klamem..prosí pomožtemi

Debílek

Tomu si teda dala...na jeho mieste tiež by som ti neveril...ale asi si ešte mladučká na to aby si pochopila, čo si jemu tým spravila.

zewa

No, problem je v tom, ze si ochotna urobit cokolvek. A on ma zaujem este nieco urobit? Nemozes zmenit jeho. Jeho myslenie, nazor, .. Iba seba. Pokial on sam sa nerozhodne a ani neskusi pochopit co sa stalo, mozes sa ja na hlavu postavit. Takto to totiz v zivote funguje.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stratená dôvera - Fórum - ZDRAVIE.sk