Blbé obdobie ktoré trvá už veľmi dlho

Príspevok v téme: Blbé obdobie ktoré trvá už veľmi dlho
k4r4melk4

Ahojte... Rozmýšľala som či sem napísať alebo nie... No za pokus to stojí a možno sa mi aj trošku uľaví...

Mám o mesiac 24 rokov, som slobodná/sama, bez práce a bez "priateľov"... - dobré však?

Boli časy keď som mala všetko... priateľa, kopec kamarátok a aj bolo do čoho pichnúť...

Neviem či je to osud a všetko máme vopred súdené a naše cesty v živote sú pevne stanovené a skúsenosti ktoré nám život pritrafí nás majú niečo naučiť.

Priateľa som mala dva roky .... no vykľul sa z neho majetnícky, extrémne žiarlivý, arogantný, nezodpovedný, sebecký majster sveta ktorý ma chcel vlastniť a on mohol všetko... ešte po rozchode mi robil trištvrte roka peklo. Bol starší keďže som bola vždy názoru že automaticky sú starší partneri rozumnejší, vedia čo chcú od života, vyspelejší po psychických stránkach a dá sa na nich spoľahnúť po všetkých stránkach a očakávate od nich partnera na mieste a zároveň priateľa ktorý vás bude chápať a vždy vás podrží... miesto psychického teroru a pomstychtivých vyhrážok a samých výčitiek...

Od vtedy som priateľa nemala, ani som nestretla nikoho potencionálneho a aj sa pravdupovediac nového vzťahu obávam po tejto dosť zlej skúsenosti.

Čo sa týka kamarátiek....časom som zistila že kamarátky to neboli nikdy a tiež som sa veľmi sklamala. Nie som typ človeka ktorý inklinuje intrigám takže sa neviem voči nim ani moc brániť.

Boli sme partia 4-roch báb z ktorých jedna mala zo mňa zrejme pocit že ju zatieňujem a asi sa cítila mnou ohrozená...Bol to typ dievčaťa čo háďže psie oči na každého, anjel v ľudskom tele a každý je milý pekný zlatý...
Ja som typ ktorý je dosť svojský, keď sa smejem - smejem sa na hlas, keď robím srandu - tak takmer zo všetkého vrátane samej seba a som trošku "hlučná". Môj štýl obliekania, chôdze-vystretý a vyjadrovania je svojský no je môj...každý sme originál no nie???
Tak toto stvorenie ktoré má problém sa pozerať ľuďom do očí a predstiera niečo čo v skutočnosti nieje si ma zobrala na paškál a keď som zistila čo všetko robí po za môj chrbát a akým zákerným spôsobom - "hlavne nenápadne" sa snaží poštvať proti mne ľudí z partie ma úplne zaskočilo a miesto toho aby som si to s ňou vybavila tvárou tvár - zo či vo či, na čo ona moc nieje, a ľahšie jej to ide od chrbta, len som sa obzrela a prerušila som zo sklamania aj z tých ostatných kočiek kontakty.
Teraz keď sa aj s niektorou stretnem na ulici, je to iba povrchné ahoj a prehodíme pár viet.

Čo sa týka práce, pracovala som v jednej spoločnosti rok, no zanikla a teraz som už vyše pol roka doma čo ma neskutočne ubíja a mám pocit že sa môj život už nejaký ten čas vôbec nehýbe - nežijem len prežívam zo dňa na deň a už som z toho úplne sklamaná, smutná, skleslá a cítim sa úplne zbytočná na tomto svete :-(

Jang

Predstavuj si pozitívne veci, že máš prácu ktorá ťa baví, priateľa ktorý ťa miluje. Nevracaj sa v myšlienkach k negatívnym zážitkom a VER tomu, že bude lepšie a Tvoje pozitívne obrazy sa naplnia.

zewa

Vsetko su to celkom prirodzene tuzby. Ziadna naivita. Ja mam 30 a svoju priatelku som nasla az teraz. Vies, taku tu ozajstnu. Niekedy si proste treba pockat, kym ti niekto spadne do cesty :)
Povedz teda, z toho co si napisala, co by si chcela dosiahnut ako prve?

Perunič

Tu je videoklip od spominaneho Ziarislava www.youtube.com ...Ked sa zapozerate pochopite :) Proste mne pomohlo vzdať sa tohto skazeneho systemu a jednoducho som z neho vystupil a dal sa na povodne predkrestanske (pohanske)duchovno...ktore ma vlaste zachranilo od samovrazdy! Dalo mi odpovede na otazky ktore mi krestanstvo dat nevedelo

Perunič

Človek ktorý sa zaoberá prírodným duchovnom na Slovensku je Žiarislav. Mne pomohol..jeho hudba a celkovo vsetko...odporucam relaciu rodna cesta s nim na slobodnom vysielaci kazdy utorok od 17:00. si ho vyhladajte na youtube ma nejake videa...+ odporucam aj slovansko-arijske vedy..ktore su priam magicke...viac na vedy.sk

k4r4melk4

Neviem..... Som naivná veľmi?

Alebo náročná???

Boli časy, kedy takéto túžby boli u mnohých v živote reálnou samozrejmosťou no teraz to je asi luxus a zatiaľ nenaplnené sny alebo čo :(

k4r4melk4

:) Zlatá

No mne by pomohlo určite v tomto momente keby že sa mi podarí zamestnať konečne a nie byť len za "komparz" na pohovoroch, ak ma vôbec pri troche šťastia pozvú konečne na nejaký po dlhšej dobe a bude to práca ktorú by som aj chcela robiť v rámci možností keďže som sa nikdy tak "nenašla" v tom čo by ma úplne presne napĺňalo, ale tak bola by som rada ak je to to, v čom som skončila školu - strednú. Na vysokú som odmietla ísť.

Potom by ma potešilo ak by som spoznala nejakých správnych ľudí, s ktorými by som vedela tráviť svoj voľný čas, s ktorými by som sa vedela zasmiať, zabaviť úplne najlepšie ale aj vážne porozprávať na káve napríklad... Žiadna faloš, intrigy, zákerné praktiky a neviem čo možné ešte...

A v neposlednom rade by ma potešil charizmatický, zábavný, inteligentný, trpezlivý človiečik ktorý by ma mal rád takú aká som, mal oči len pre mňa, pochopenie, s ktorým by mal život do ďalekej budúcnosti zmysel a nebol by len "ďalšia strata času"... Takých je okolo mňa habadej s prepáčením :-P

zewa

Napis tu konkretne, co by ti pomohlo, aby si sa citila lepsie. Mne by napriklad prave teraz pomohla ku stastiu kava. Viem, ze u teba to asi budu vacsie veci ;)

k4r4melk4

Prírodné duchovno? Nechce sa ti ani v skratke?

Veľmi by mi pomohlo keby že sa už konečne obráti táto minca lebo tieto dva až tri roky boli pre mňa fakt drsné a cítim na sebe že to už nieje dobré
:-/ :-(

Hovorí sa že to čo vyšleme do sveta/vesmíru sa nám vzápetí vráti alebo si to len jednoducho privoláme... Je veľmi ťažké v mojej situácii myslieť pozitívne :( keď sama seba okrem toho považujem za pesimistu.. občas keď sú dobré dni tak za pozitívneho pesimistu :-P :-/