Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vycitky svedomia

Príspevok v téme: Vycitky svedomia
Delinda

Ahojte, mam vycitky svedoomia aj ked som v oidstate nic zle nespravila. Bola som s kamoskou pracovat v zahranici,boli tam rozne narodnosti. Tak niekedy ked sme boli vonku prisli chlapci k nam na pokec. Ja som s nikym nic nemala (ostatne dievcata mali aj nieco viac) ja mam chlapca a aj tam som to tak hovorila a spravala sa normalne,a kazdy to pochopil. A sme sa tam aj fotili normalne ako kamosi. Teraz som prisla pozeram a jeden chlapec dal foto na net(on je so zahranicia)hoci tam ma fotky aj s ostatnimi dievcatami mne to vadi, a bojim sa ze ked to frajer uvidi tak ma necha.... Ja mojho milujem a nikdy by som nic nespravila co by nas mohlo rozdelit. Hoci ja mam svedomie ciste no bojim sa :( ze co bude ked by to uvidi... :(

MultiLevel

Pozri, ak zacne kvoli tomu robit problem, tak mu povedz, ze ty mas svedomie ciste, nic si neurobila, co by mohlo narusit jeho doveru voci tebe a ze ako to on vezme, je jeho vec...
Ked ho tak strasne milujes, skus si uvedomit, ci je toto laska...Ze je domyslavy a potom ty musis zakladat temy na fore, aby si vedela, co mas robit, ked on zacne robit sceny

Delinda

No tak nikdy nerobil este sceny lebo nemal dovod...lem mna to trapu lebo ciem ze co sa tyka takyvh veci je dost ziarlivy a domislavy...a preto nechcem aby kvoli takej somarine (co podla mna je to v pohode ) sme sa pohadali...

MultiLevel

Az teraz som si precitala, ze si tvoj chalan bude nieco namyslat na zaklade fotky...Tak to je potom cisto jeho problem a mal by sa cim skor zmierit s tym, ze za zivot budes mat este vela fotiek s muzi, ale to neznamena, ze si s nimi aj spavala.....
Milujes ho? A co na nom milujes? Toto? Ze dokaze robit sceny kvoli fotkam? Hm...tak to je obdivuhodne :D

MultiLevel

Rozumiem tomu spravne, ze ty sa bojis, ze ta uvidi na fotke s ludmi, s ktorymi ste tam boli?
Tak su tri moznosti....Bud je tvoj priatel ziarlivy a dokaze i z tohto spravit kauzu na pol dna, alebo ty celkom nemas ciste svedomie a preto ta to tak trapi, alebo si este nezrela a preto sa bojis, ze by jedna fotka mala znicit vas vztah. Ako preco? Ty sa mozes fotit kde chces, s kym chces, pokial si nijak neublizila vasemu vztahu, tak nemas preco riesit tieto veci....
Ako si prosim ta predstavujes, ze by ta nechal kvoli tym fotkam? Zeby na ne pozrel a povedal, ze si ho tam podvadzala? Na zaklade fotiek?? Ak by sa cosi take stalo, tak on to potom nema celkom v hlave v poriadku...
A skus sa i ty trosku uvedomit, nemozes si takto v hlave programovat veci....

Delinda

Ja viem ze to je somarina, ale tak on je taky uz si bude namyslat bludy ze co som tam robila,ze preco som sa fotila,ze tamten pomne urcite siel:) jasne ze ho milujem a chcem byt s nim... boze ja som naozaj taka trubka...

m8cr6

Delinda hádam nemyslíš vážne :) Kde máš nejakú svoju hrdosť. Svoj život
? Keď budeš takáto ťuťka ustráchaná, tak si ťa môže prestať vážiť.. nechaj tu fotku tam, veď miluješ priteľa nie? Nepodvádzala si a on ti má veriť! A keď ti neverí, tak na čo ti je taký vzťah? Neboj sa hlavne, že či ťa nenechá:) Ak ťa ozaj miluje tak kvôli fotke ťa nenechá :) Ak ťa nemiluje tak si nájde aj iný dôvod aby ťa opustil. A ak by ťa nemiloval, načo byť v takom vzťahu. Treba ísť ďalej a hľadať svoje štastie:)

Možno troška požiarli, veď je to normálne:) A

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vycitky svedomia - Fórum - ZDRAVIE.sk