Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcú chlapi hlúpe ženy?

Príspevok v téme: Chcú chlapi hlúpe ženy?
Aneviem

Asi blbá otázka, ale naozaj by ma to zaujímalo.. O čo vlastne chlapom ide?? Poznám babu ktorá je hlúpa ako tágo, keď si len ústa otvorí nič normálne nepovie a toto isté mi o nej povedalo aj pár iných chlapov či žien.. a ona má chlapa a ktorý to akože nevidí,, či??? či jej račej nedovolí hovoriť a zapchá jej ústa niečim iným?? :D ak vie iné veci, je teda šikovná a vie ho s nimi ohúriť..?? :P Ako to že jeden vidí že je hlúpa a druhý zas nie?? A to ten čo vie že je hlúpa, nemal o ňu záujem a ani ho neodmietla.. to viem určite.. len že mu stačilo sa s nou 2x rozprávať.. vždy som si myslela že chlapi nechcú hlupane, ale teraz naozaj neviem..
alebo hlúpe majú len na zábavu?? a iné.. chcú na vzťah??? alebo to je nejak vekovo ohraničené?? čím je chlap starší, tým .. čo... hmm??

janopeto

Múdrosť je z pohľadu výberu partnera relatívna vec. Je podľa mňa ťažký omyl, ak si myslíme, že múdry (v zmysle sčítaní, uvážlivý) človek si ľahšie nájde partnera/ku pretože je múdrejší. to je čistý oblb. A či chcú chlapi hlúpe ženy? a to existujú aj múdre ženy, ktoré navyše chcú aj sčítaných mužov? To kde žijeme v Platónovej republike?

saes

ahojte...rada by som pocula vas nazor, popripade radu..mozno je to trapne co vam sem napisem, ale pre mna je to dost tazke...s priatelom sme boli spolu 5 a pol roka, pocas, ktorych sme mali rozne nezhody a boli aj od seba, skor to boli take prestavky a to vzdy kvoli jeho kamaratom, ....no a pravdu povediac hral tam rolu aj alkohol a marihuana...nas vztah bol od zaciatku zamotany, ale aj napriek tomu sme sa milovali a nedokazali sme bez seba zit, ja ho lubim aj teraz, ale nedokazem mu odpustit tie klamstva a tie podrazi co mi spravil, ako mi klamal, ze so vsetkym skoncil. snazila som sa mu pomoct, chapat ho, byt mu oporou, ale nakolko v novembri som uz situaciu nezvladla vyhodila som ho, je pravda, ze som mala tazke obdobie dokoncovala som si dve vysky..statnice..chodila som do prace a este k tom nasa mala dcerka ..bola som z toho uz unavena....zo zaciatku mi vypisoval ako mu chybame, ze sme jeho lasky atd.snazila som sa to ignorovat, a vsak potom zacal na FB lajkovat s inyma, pisat si s inyma a dokonca aj sa stretavat, a ja som si zacala uvedomovat, ze mi chyba, a neviem sa preniest nad tym, ze by patril inej a ja a nasa dcerka by sme boli vedla, tak som s nim zacala viest komunikaciu a nejako sme sa dostali k tomu, ze sme sa dali dokopy aj kvoli malej, lebo ta ho velmi lubi....pocas toho som zostala neplanovane tehota, ale nejako sme sa nehnevali, ze budeme zasa rodicia...tesili sme sa..no len rozpravka trvala chvilu..parter zasa vyhladaval spolocnost niekde inde (kamarati, alkohol, marihuana)nechcela som si to pripustit, ale jeho stav sa zacal stupnovat..ked mi sme spali on bol hore, zacal chodit neskoro z roboty a skor do roboty..bol naladovy, nechcl sa ani rozpravat a vsetko daval na vinu mne...a ja??? co som spravila zle? to ze som chodila do prace, aby sme mali financie? to ze som studovala,nech mi vyskoci plat? to ze aj kvoli nemu som sa prihlasila na tu jednu vysku kvoli nemu, aby som mu pomahala a robila prace ..len aby on mal titul? to ze som chcela aby sa venoval malej a bol s nami? to ze som chcela aby nechal toho svinstva? ja neviem...teraz sme zasa od seba, ale mne chyba, ja ho fakt lubim, ale uz toho bolo dost...som v 6 mesiaci tehotentva a na rizikovom potrebujem klud, ale mna to tak hrozne mrzi, ze on si nas (mna, dcerku a aj druhu, ktora je na ceste nevazi)preco si neprizna chybu a preco pokazil nasu rodinu..podotykam, ze nebolo lepsieho muza, ked nebol v kontakte s tyma kamaratmi a nepral to svinstvo...snazil sa..venoval sa nam ...a este tolko, ze on zacal robit to iste ako pred tym..najprv vypisoval ako nas miluje a chce nas spat..teraz zasa lajkuje a vypisuje s inyma a na poslednej navsteve bol ku mne vekmi chladny, ako keby som nebola nic...ignoracia...a mna to boli, lebo viem ze je to otec mojich deti, clovek ktoreho som milovala a milujem, ale preco mi tak ublizje, preco si neprizna chybu a nerie si to a radsej sa vykasle na nas uplne..mrzi ma to a boli aj kvoli mojim detom..neviem co mam robit, rada by som mala kompletnu rodinu ale on asi nie ...prosim poradte...

pppccc

Jasne, ze chcu hlupe zeny. Ideal krasy je zena s postavou ako parok, nohy ako parky, ruky ako parky a telo ako parok s nafarbenymi , vystuzenymi, zahustenymi a predlzenymi vlasmi, vsetko natrete takmer ciernym samoopalovacim kremom, nenapadny, zato vsak velmi narocny mejk-up, ktory zakryva vyrazky, jazvy a nerovnosti. Nic ine nie je dolezitejsie,

in blossom

nespravne polozena otazka. chlapi nechcu hlupe a neviem ake zeny, chlapi chcu proste zeny (ak nie su 4%ni). a tak ako je siroka ludska populacia, tak su tam aj pekni/skaredi, mudri/hlupi, introverti/extroverti, praktici/rojkovia... pre kazdeho sa niekto najde, o tom to je, tebe len vadi, ze tvoj ex ma pipku a ziarlis na nu, a nemusi mat extra iq, ale zas moze mat nejaku inu vyhodu, napr. si velmi dobre spolu rozumeju ludsky, ma dobre srdce, super sex, co ty vies.
podla mna oni ani nemusia byt hlupe taketo vulgarne baby, skor su neiste a chce zapadnut. tiez ked pozeram na tie pariky okolo, tak zas opacne, ze sa cudujem tym babam, lebo takych vulgarnych a primitivnych chlapov by som nechcela, ale nemyslim si, ze su nutne hlupi, lebo napr. vo svojom odbore su skveli (napr. spickovy automechanik) ale absolutne sa nestotoznujem s ich oblubenymi volnocasovymi aktivitami typu ozrat sa kazdy vikend. ale netrvrdim ze su hlupi, to je prilis skatulkovanie a hadzanie do jedneho vreca. a vobec, mne velakrat v zivote pomohli prave ludia, ktori su prudernymi ludmi povazovani za prilis exotov

a ked osobne odpoviem, tak velmi zavisi, aki chlapi, lebo ja som prudko inteligentna a napadnikov som vzdy mala tolko, ze ich mozem vidlami prehadzovat. a to som nikdy nebola ten typ, ze na nezmysloch sa chichunat a robit sa chrumkava, skor som k nim az ironicka vraj :D

Debílek

Ako tu už bolo povedané...Niektorí muži majú aj hlúpe ženy...nie doslovne hlúpe ale hlúpe v tom, že tie ženy si neuvedomujú, že sú len na okrásu, aby mužom vyniklo EGO. Vlastne to isté sa dá povedať naopak...a tým nechcem uraziť.

Agnes998

Niektori chlapi chcu hlupe zeny, lebo sami pri nich potom vynikaju. Mnohi si take zeny aj vezmu ale po rokoch su z toho vzdy len problemy, ked krasa pominie a nema sa s nou ani o com rozpravat.