Manžel kradne peniaze mojím rodičom!

Príspevok v téme: Manžel kradne peniaze mojím rodičom!
Emmka9991

Potrebujem pomoc, poradiť čo mám robiť. Už som v koncoch.Môj manžel kradne peniaze mojím rodičom, starým rodičom a aj môjmu bratovi a možno aj iným. Sme vzatý len pol roka, ale chodíme spolu už viac ako 4 roky. Od kedy sme spolu začali nám doma miznúť peniaze, mne aj zlaté šperky. Rodičia mi to najprv nepovedali, lebo si mysleli či to nerobíme mi s bratom. Ale keď mi to povedali tak mi to docvaklo, pretože môj priateľ mal furt peniaze a pritom som vedela koľko zarába, kedže robí u nám vo firme a platí ho môj otec a niejak furt mal peniaze. Prvý krát zmizlo môjmu ockovi asi 2-tisíc Eur, a môj priateľ v tom čase niejakou náhodou vraj vyhral v totých automatoch 2-tisíc eur, ani sa mi s tým vtedy nepochválil, až kým som neprišla k ním domov na návštevu a on dával svojej mame peniaze lebo odrazu potrebovala niečo zaplatiť a nemala peniaze, a tak mi povel že vyhral. Potom zmizli niejake peniaze mojemu dedkovi a bratovi, čo mal našporené na kopačky. Chcel si ich kúpiť až po Vianociach a môj priateľ o tom vedel. A keď sme ich po Vianociach išli spolu kúpiť už ich nemal. Mne zmizli skoro všetky zlaté šperky, ktoré som zdedila. Tesne pred svadbou mi mamka raz povedala že jej zmizli peniaze z peňaženky. Už som sa nahnevala a dala som malý počítač s kamerou do jej izby, zakryla ho a zapla kameru. Potom som ho nechala samého u nás doma a išla vedľa ku babke. Keď som sa vrátila, tak som na videu videla ako jej ukradol peniaze z peňaženky. Potom keď prišiel som s ním rozprávala, že či kradne peniaze mojej mamke. Všetko popieral, až kým som mu neukázala video. Potom mi klamal že ich potrebuje pre otca, lebo dostal vysokú pokutu za rýchlosť a nemá ju jak zaplatiť, potom povedal že to nebola pravda, že to kradne pre nám aby sme sa mali dobre. Také hlúposti. Tak sa to dlhšie neopakovalo a teraz keď už sme vzatý ta asi pred týždňom sme boli u babky a išiel na záchod. Sedeli sme vonku pred domom, on bol vo vnútri. Neviem ako to bolo, ale môj dedko bol akurát na záchode a keď vyšiel môj manžel mal v ruke peňaženku mojej babky. Hneď ju položil ako ho videl. Dedko mu len povedal aby sa nedotýkal cudzích peňaženiek, nechcel sa rozčúľovať lebo má slabé srdce. Hovorila som s ním o tom a on tvrdil že peňaženka bola na zemi a že ju len zvíhal, ale to je hlúposť pretože keď išiel dedko na záchod skoršie tak by ju videl. Proste neviem ako mám ďalej pokračovať. Už ma odpudzuje,ale bojím sa pretože vždy keď sme sa rozišli tak sa mi vyhrážal že sa zabije a tak.Prosím pomôžte mi niekto. Neviem čo mám robiť.Ďakujem.

denisaf.

emka preboha ako mozes zit s takym clovekom? si vobec normalna ze sa bojis rozist s niekym kto kradne peniaze a zlato? ved to nieje normalne co robi! okamzite ten vztah ukonci bude to len horsie a horsie !

Eva531

Ja som kradla peniaze rodičom, keď som bola v puberte :) Ale odkedy si sama zarábam, tak to už nerobím. Tvoj muž asi ešte nevyrástol z puberty, keď robí také hovadiny :)

keysha777

Je to KLEPTOMAN!. jedine čo ti ostava je sa sním rozisť inak to nevidim,bude ti to robiť stále tebe či tvojej rodine až dokial vas totale neoberie aj o posledny cent..

zewa

Zaraza ma, ked niekto napise, ze vie ze sa mu v zivote deje nieco co by sa nemalo a nic s tym neurobi, len to zhodnoti. Super pristup. Nie slova, ale ciny su dolezite.
Podla mna nie je kleptoman. Je zlodej. Ziadna psychicka porucha.
Nejaky dovod to vsak ma. Ale to ti tu nikto z pismen nevycita. Si jeho zena. Rozpravajte sa. Ak nema zaujem, tak s tym nic nespravis. On je ten, co porusuje nielen vztahove, ale aj moralne hranice. Hlavne si ty zadefinuj pre seba, co este znesies, co je dostojne a co nie. Potom mu to odprezentuj s tym, ze cakas nejaku konstruktivnu debatu. Mozes skusit manzelsku poradnu aj bez neho.

Emmka999

zewa: Áno viem že mám problém a viem aj že so mnou manipuluje.
Rozhovori o peniazoch, mno tak keď som mu povedala že čo robil v babkine peňaženke tak mi len povedal, že bola na zemi a že ju len zdvihol a ja že to určite a tak sa nahneval a odišiel. A nakričať som sa na neho nakričala a potom bol len ticho, zväčša len opakoval že on sľúbil že to už nikdy neurobí a inak bol ticho, nijak inak sa nebránil, takže si myslím že Kto mlčí, ten svedčí.
A áno hrá automaty, aj keď nie často, len keď si vypije s kamarátmi a aj keď vie že si to neprajem a potom sa hnevám a nerozprávame sa spolu.
Myslíte že je chorý, ako kleptoman, alebo že to robí úmyselne?
Ja mám totiž aj taký dojem či o tom nevie jeho mama a či tie peniaze nekradol a nenosil potom domov.

zewa

Fu. Nie je problem ani tak tvoj priatel a to co robi. Problem mas ty. A velky. Nieco ako sebavedomie, sebaucta, sebalaska ti nic nehovori.
Zostat s niekym zo strachu... manipuluje s tebou a ty ho nechavas aby to robil. Ako sa koncia vase rozhovory o peniazoch? Aspon si sa na neho niekedy poriadne s krikom nasrala? Ci sa bojis, ze by si to isiel hodit?
Jeho problem je, ze je zlodej. Kradnut a klamat je to najhorsie svinstvo.
Ak nieco ako rodina (rodicia, stari rodicia) nezacnete robit, bude zle. Zasadnite, otvorene sa pozhovarajte. Inak sa budes za neho stale hanbit. Pride mi to tak, ze jemu to prichytenie ani nevadi.
Hra automaty? :O
Rob so sebou nieco dievca. Porozmyslaj asi ako bude o rok? Veruze bez riesenia problemov z vas idylicka rodinka nikdy nebude. Aby chlapec neskoncil v base.