Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mimicke vrasky

Príspevok v téme: Mimicke vrasky
TerezkaRed

Ahojte,
vyskytli sa mna mimicke vrasky okolo ust a na licach a to uz v 15. Viem ze je to vcelku bezne, ale ja som ich pred tym nemala a teraz su dost vyrazne. Este by som mala podotknut, ze za posledny rok som schudla a to aj v tvari. Je mozne ze koza sa natiahla a vrasky boli sposobene tym? Prisposobi sa niekedy moja plet, aby boli vrasky menej viditelnejsie? Ak s tym mate niekto skusenost, piste :)
Dakujem za odpovede

kikarika1

každý človek má mimické vrásky, len ľudia s hrubšou pleťou (mastný typ pleti), ich majú menej viditeľné, naopak ľudia s normálnou pleťou majú mimické vrásky viac viditeľné...a áno súvisí to aj s úbytkom na váhe - tí, čo majú tenšiu pleť a schudnú, skôr im vidieť vrásky, než ľuďom s hrubšou pleťou - tí aj keby schudli, tak po vráskach niet ani stopy

všetko má svoje plusy aj mínusy - treba žiť a tešiť sa svojmu zdraviu a neriešiť mimické vrásky..nakoniec v určitom veku ich aj tak všetci budeme mať :)))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mimicke vrasky - Fórum - ZDRAVIE.sk