Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nechápem ho...

Príspevok v téme: Nechápem ho...
Simka1000

Ahojte,už absolutne neviem co mam robit... S priatelom sme spolu 3roky, pol roka sme mali pauzu lebo sama som nevedela ci to ma zmysel a tak lepsie bolo aby sme spolu neboli. Pred mesiacom sme sa zacali znova stretavat, vsetko bolo super ale.... Ma strasne stavy a mne to vadi :( som dost citlivy clovek a neskutocne hned ma polozi do smutku a uplne som nesvoja ked on neustale hundre a stazuje sa :( vsetko mu vadi....ze je teplo ze nema pracu proste aj take banality ako ze preco je 30 stupnov ked malo byt 29!!!! Uz je to na nevydrzanie byt s takym pesimistom, kedze ja som zaryty optimista vo vsetkom hladam lepsiu stranku, a ked on ma ten svoj hundraci den tak konec znici mi to naladu a som jak vycucana :((((((( prosiiiik poradte mi co mam robit ,ako to riesit lebo je to fakt na nevydrzanie :(

eva147

simka, ak su tie jeho nalady nie kratkotrvajucui ale casty alebo obvykly stav, nehodite sa k sebe.

Nechaj ho nejakej pesimistke. Spolu si zabedákajú, navzájom sa poľutujú a bude im vlastne dobre. Teba by vyčerpával.

Simka1000

ach vies kolko krat som.mu dohovarala a hovorila mu ze ma to nici ked neustale sa stazuje. a mal by to zmenit. On syale ze co ma robit ked nieje vsetko podla jeho predstav. Je to uz fakt na prasky

keysha777

tak jedine podla mna co ti zostava je sa stym zmierit ze je taky pesimista, ak ho naozaj milujes tak ho miluj aj z jeho nedostatkami a chybami ktore ma..trosku mu skus aj dohovorit ze nech sa tolko nerozculujeme nad takymi banalitami ako je pocasie a pod., normalne mu povec ze ta to vytaca a nerada to pocuvas..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nechápem ho... - Fórum - ZDRAVIE.sk