Vzduch alebo voda v bruchu?

Príspevok v téme: Vzduch alebo voda v bruchu?
Mathadie

Mám už dlhšie isty problem......... mam velke brucho ale vsetko ostatne mam chude.... zravo sa stravujem a bola som aj strasne chuda ale potom som trochu pribrala ale to iba koli tomu lebo mi to ostatny hovorili ze by som mala pribrat tak som viac jedla... Najprv som si myslela ze to s tym bruchom bude tym ze som len nafuknuta s tolkej zeleniny a ovocia, ale uvedomila som si ze ho mam velke aj ked niesom najedena a dlho som nic nejedla ...obcas sa nafuknem aj naozaj iba ked sa prejem moc zeleniny alebo volakeho ovocia. To brucho je take ze neni ani mekke ani tvrde .... vyzera to hrozne a aj moja mladsia sestra si so mna obcas robi srandu a hovori ze som tehotna :,-( este si aj dovoli mi donho pichnut a ze haha jake to je velke! Som s toho strasne zdeprimovana a hambim sa za to a bojim sa aj vyzliect do plaviek. Pred ludmi sa ho snazim stahovat a tak to obcas si nevsimnu a jedna kamoska mi povedala ze kebyze je chuda jak ja tak by do plaviek sla hned.. este ze sa mi to da schovat na verejnisti... ale stahovat brucho ma uz nebavi............. Volade som citala ze to moze byt aj voda a ze to moze suvisiet aj s pecenou......lenze problem je v tom ze zavodnenie sposobuje sol a ja mam slane akurat tak polievky jem, ryzu, arasidy co su prazene a solene a konzervy s cicerom alebo fazulou, inak vsetko ostatne len zelenina, ovocie, sojove vyrobky oriesky, vajcia, mlieko...... jem iba rybu obcas, meso nie...este aj sportujem..citala som ze to moze byt aj z mrazenej zeleniny ktora sa roztopi a je vnej vela vody ale inak neviem. Dokonca mi aj zacali padat vlasy. Kedysik som ich mala krasne huste a tesila som sa znich a teraz.... len placem..aj nechty mam tenke jak papieriky... neviem co mam robit sice rozmyslam ze pojdem doktorke ale bojim sa ze by som musela brat nejake tabletky :,-(