Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stale chodim na facebook

Príspevok v téme: Stale chodim na facebook
smutna22

Zdravím,
Priznám sa takto anonymne, verejne, som asi závisláčka na fb, alebo už nejakú poruchu mám :(...
Ani neviem prečo tam stále chodím, ak mi niekto chce napísať, že som prepatá, nech sa idem liečiť, prosím, také mi radšej ani nepíšte...viem, že mi chýba sebavedomie, asi aj tam chyba bude...
Tak viac menej každý deň som na fb, hlavne teraz ako som doma a len sa učím na štátnice...nie som typ, čo nemá čo robiť, doma robím na záhrade, mám brigádu, som dobrý študent,...ale i tak stále som na facebooku, a zväčša som tam offline, nech ma neukazuje zelenú. Stále si len tak kukám ľudí z môjho okolia, niektorých ani nemám v priateľoch :/ je to zlé ja viem :(...pozerám si tam kamarátku, čo ma začala ohovárať neprávom a ukončila naše kamarátstvo, pozerám si svojho bývalého priateľa, hoc tam skoro nikdy nič nepridáva, dokonca aj jeho bývalú priatelku, s ktorou chodil ešte predo mnou...je to zleee, ja viem :( už vtedy ma trápila ta baba, a stále si ju len tak z nudy pozriem,...a pritom mám priateľa, superného, verím mu, nevyvolávam mu, keď ide bezomna von, no aj jeho si sem tam kuknem na facebooku, popripade ludí čo má v priateloch, lebo ani on nedava príspevky na facebook, skôr len chatuje...a aj jeho bývalú príatelku si sem tam pozriem :((....a ja si neviem pomôcť :(.
A pritom ked mi napíše nejaká kamarátka, tak niekedy sa mi nechce hned odpisovať, ale odpíšem jej až na druhý deň...
veeľmi ma mrzí, že toto stále robím...je to choré, a na druhej strane, viem že strašne vela času takto strácam...Nemali ste niekto podobný problém, alebo ste sa nestretli s takýmto čosi? čo mám robiť? vopred dakujem

smutna22

nerozumiem myšlienke tej pesničky :D to akože o mne spieva Karel Gott? nerozumiem no...no Dilino, dnes to už asi nestíhnem s priateľom prebrať...aj tak viem ako by nato zareagoval priateľ....najprv hádka o dôvere, že načo si pozerám jeho minulosť...a potom, ked by som povedala, že odkedy som s ním som závislá na fb, tak by mi povedal, že čo s tým ma on robiť, že nech tam nechodím, že nech....aaaaa, je to jedno, proste by sa nič nevyriešilo...a ma tiež hnevá, že on tiež často chodí z mobilu na fb, a viem že si pozerá wall kto čo tam pridá :(...a viem, že má v priateľoch i kamošky svojej bývalej, takže isto aj sem tam na nejakú fotku svojej bývalej kukne...wtffffff, hnevá ma to, že také riešim...hlavne ked viem, že v tých rokoch, teda tie čo som si preštudovala v minulosti na fb, ja som mala uplne inde hlavu, v zahraničí som študovala, pracovala, viac som sa zabávala s kamoškami,... neviem prečo na to jednoducho nekašlem čo bolo, alebo to všetko okolo neho že riešim ma hnevá, že radšej nech seba a veci čo sa týkajú mna nech riešim miesto tochto....:(

smutna22

no neviem, tiež nad tým hútam :D teda asi iba ja nad tým uvažujem :D uvidím no, skúsim sa s ním pozhovárať, ale trocha z inej strany a sa viac posnažím zastaviť ten fb...ale už idem spať :) dakujem velmi pekne dilino, aspon troška sa mi duševne uľavilo, dobrú

smutna22

nie :D pred ním som bola vyše polroka single a len som si užívala voľný čas len pre seba, žiadne hádky kvoli druhej osobe, šmíračky, výčitky,...bola som vážne spokojná, žiadny fb, teda isto som takto nešmírovala ľudí ako teraz...akurát som si vypisovala s viacerými, nie ako teraz...len po dlhšej dobe som začala cítiť, že potrebujem lásku a zrazu sa pritrafil pán dokonalý, ktorému po čase začali pribúdať chyby,...ja som začala zistovať tieto spojitosti s jeho bývalou,...a takto sa mi to postupne vystupnovalo, že som sliedič :D :(...dokonca možno prvé 4 mesiace som ani nevedela meno jeho bývalej, nevedela som kto patrí do tej jeho bývalej partie, no proste nič, len ja a on, a nič iné som neriešila,...no potom pri polroku čo sme spolu boli, som sa asi nudila a kukla som si jeho historiu na fb,...začala si všímať tie spojitosti,...a tam sa to začalo...koniec pokojnému vzťahu (teda z mojej strany, on sa na nič nesťažuje, len mňa vkuse tieto veci trápia)....

Dilin0

tak asi tam bude problem s tou doverou...to si musite vyriesit samy.chodila si aj predtym ,prednim tak casto na fb?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stale chodim na facebook - Fórum - ZDRAVIE.sk