Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Povedzte mi či je to normálne!

Príspevok v téme: Povedzte mi či je to normálne!
sterimar

Chcel by som sa opýtať či som v poriadku psychicky kedže mám dievča už štvrť roka no nieje to vela, ale akoby som mal niekedy pocit že ju nelúbim. Viem že jej strata by premna znamenala tvrdú ranu no niekedy mám pocit že proste, akoby sme boli len kamaráti, hlavne ked niesme dlhšie spolu tj. tak 2 týždne. Stále sme nejak v kontakte stále sa oňu zaujímam ale mám ocit akoby som ju proste niekedy nelúbil.

Agnes998

Normalne to je, ale asi ju fakt nelubis. Mozno by si zistil ze ju mas rad az keby si o nu naozaj definitivne prisiel.

Žužova

Podla mna je to normálne :) Asi sa sám ešte hladáš ,nevieš čo chceš a tak... bud ta to časom prejde alebo postupne zistíš že bez nej žit nechceš. Daj tomu čas,nepremýšlaj nad tým..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Povedzte mi či je to normálne! - Fórum - ZDRAVIE.sk