Menzes a biela

Príspevok v téme: Menzes a biela
fipa

vedela by mi niektorá z vás poradiť ? už som zúfalá. V septembri ideme zo školy na prax jasné že v bielom a velmi priesvitnom, tamponom moc neverím no aj ked si ho skúšam zaviesť bolí to pretože som panna, zavádzam si ho asi málinko tak pol prsta lebo ma to tlačí, štípe aj teraz. Ma s tim niekto skúsenosti v panenstve ? alebo je aj iné riešenie ? :( ďakujem

fipa

tampax s aplikatorom mám doma no ma čudny tvar ked nasiakol vodou mam z neho zly pocit :) neviem či by bol lepši akp ob teraz som mala ob a ako keby sa mi posuval tlačil ma a za 2 hodky pretiekol :(

bBibiana

No ja som sa stale divila ako tie zdravotnicky dokazu existovat v bielom bezproblemov aj ked maju prave kramy :D
Masturbujes? Asi hej ako kazdy, tak ked masturbujes predstavujes si pritom ako ti to niekto robi a co robi a to ta vzrusuje nie, vlhnes a pod. Takze mne pomaha lebo tiez niekedy nemam problem zaviest a niekedy mam, tak to robim tak ze si predstavim ako mi strka prsty moj byvali do posvy, ze nie ja idem zaviest tampon ale on sa so mnou hra. A predstav si ako to pomaha.Niekedy si predstavujem inych muzov s ktorymi by som rada... a ide to. Uvolnim sa a trosku vzrusim a vtedy sa to svalstvo dokonale roztiahne a tampon vklzne dnu bez problemov. Len zavri oci a pomali ho vsuvaj. Ja som to raz tak urobila ked sa mi nedarilo zaviest ani na 5 krat a po tejto vizualnej predstave to slo hladko. Proste ako ked masturbujes.