Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Muzi, ktori sa nechcu viazat

Príspevok v téme: Muzi, ktori sa nechcu viazat
singleguy

Stalo sa vam, ze ste stretli zenu, z ktorou by ste si mozno vedeli predstavit vazny vztah, ale proste sa vam este nechcelo viazat? z prosteho dovodu, nechcelo sa vam v tej dobe tolerovat niekoho druheho, prisposobovat sa, brat ohlady atd. Ci myslite, ze ked stretnete toho praveho cloveka, bude to ine? Nie som ten typ, co si ide nohy dolamat hned odzaciatku bez kuska rozumu, tie nohy si rad zlamem, ked druha strana za to stoji, aj mam pocit, ze tato by za to stat mohla (kto to ma vediet, kym sa nepozname poriadne?), ale mne sa proste este nechce. mam vlastne ciele a momentalne mi budovanie vztahu nechyba, chyba mi akurat tak sex s niekym, koho mam rad. kamarati mi tlcu o hlavu, ze mam do toho ist, lebo taku uz nemusim stretnut.
aky je vas nazor?

vzťah

tak už nejaký vzťah aj tak máte,tak už si troška k nej pripútaný, a pokial ju nepodvadzaš s inými , tak sam uvidíš ako sa ten vzťah vyvinie, ved svadbu a také veci isto ešte neplanujete tak skoro to je normalne, niektorí sa oženia po 10 rokoch chodenia

MultiLevel

Ak je pre nu dolezity vztah a pre teba zjavne nie, nevidim to ruzovo....Ibaze sa jeden z vas prisposobi tomu druhemu...

singleguy

no, bohuzial sme to uz dost rozohrali, za strasne kratku dobu. nebolo to v plane, z ucty som nechcel ist do sexu, no nechal som sa uniest tuzbou, krasnym telom a zvadzanim. aj ked to bolo obojstranne, priznavam, z mojej strany siel prvy popud, druha sa uz len chytila a mne tym zvalcovala odhodlanie ostat aspon chvilu v nefyzickej rovine.

citime sa spolu fajn. ked spolu nie sme, mne naskocia myslienky, zaroven s prilis peknymi smskami od druhej strany. viem, ze vztah je pre nu dolezity. vie aj, ako to mam ja s neistotou v tomto momente. chce tomu dat sancu.

ja sa chcem nechat unasat, ked sa unasam, spolocne momenty su pekne. no potom sa ocitam vo svojom dennom reale a v nom sa uz unasat a nemysliet na to, co s tym bude neviem.

MultiLevel

Neviem nakolko ti tato diskusia nieco da...kazdy ti tu bude pisat svoj vlastny postoj, pricom by si sa mal riadit vyhradne sam sebou..a tou druhou osobou...V prvom rade zisti, ako je na tom ona. Mozno ani ona nema zaujem sa viazat (i ked bacha, zeny sa casom zamiluju, aj ked maju plne usta toho povestneho "neviazat sa"). To ako je na tom ona, zistis len ked sa s nou dlhsie budes stretavat ako kamarat. Ist hned do sexu je hrozne, vsetko sa tym len doserinka...moj nazor
Daj si tu namahu a skus najprv zistit ake ma ona v zivote priority, nazory, tuzby...Musite sa najprv zhodnut v tom, ako vidite seba casom, inak to bude pre jedneho z vas dost bolestive..
A ci sa to zmeni, ked pride "ta prava"? No mne sa s prichodom "toho praveho" zmenilo komplet vsetko. Osobitne sme nechceli nikdy svadbu a az ked sme sa spoznali zacali sme po tom tuzit....To je len moj osobny priklad, ze sa zmenit veci mozu...ale nemusia :) Zistis sam

in blossom

ano, je to tak, ked stretnes tu "pravu" resp. blaznivo sa zalubis, tak vobec ale vobec nebudes rozmyslat nad nejakym zviazanim, stratou slobody... ja som sice zena, ale toto som zazila, to bol presne taky typ, len volnost a tak, ale ked som mu skrizila cestu ja, tak bol krotky ako baranok. no aj tak nam to nevyslo neskor :D skor by som to nazvala, z tejto nie si az tak paf, az budes (alebo z nejakej inej), tak nebudes mat vobec priestor na taketo myslienky.
priklad mojej znamej, mala taky "vztah" viac-menej kamaratsvo s vyhodami, potom sa s nou rozisiel, on nema cas na vztah a blabla... do polroka cakal decko s inou a aj si ju ide brat, uz zrazu sa citil na vztah. cize to je skor o konkretnej osobe ako o niecom inom. mozes si vraviet, teraz ti netreba vztah, ja som teiz mala milion zaujmov a vobec sa mi nechcelo budovat a obmedzovat sa vztahom a potom som stretla JEHO a uz mi to vobec nevadilo a velmi rada som si svoj cas rozplanovala aj s jeho zahrnutim :)

Sejla

Bola tu podobná téma, povedala by som ti to isté www.zdravie.sk Ale som zaujatá, stalo sa mi to totiž z tej opačnej strany a ešte som to nejak nespracovala.

kikarika1

môj názor:
užívaj si dokým môžeš, ak ľúbiš, tak ľúb, ak cítiš, tak cíť, ak s niekým chceš buď, tak buď - ale HLAVNE nerieš somariny, že sa ti do niečoho nechce ísť...jednoducho ži pre prítomnosť, pretože nikdy nevieš kedy ti do života príde niečo strašné, čo ti život a zmýšľanie úplne zmení (a potom si v riti - že to musím takto napísať)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Muzi, ktori sa nechcu viazat - Fórum - ZDRAVIE.sk