Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Myslíte, že sa dá..

Agnes998

Ja pouzivam Veet krem kupis v kazdej drogerii, nechas posobit, zotres, nejakych par chlkov co to prezije dorazim ziletkou. Ked som sa depilovala ziletkou tak som mala hrozne podrazdenu kozu, robili sa mi vyrazky, bolelo to, svrbelo. Toto je uplne bezbolestne.

asis879

Načo sa vôbec potrebujete dole holiť? Azda sa niekde predvádzate holé? Pokiaľ to nie je nutné z dôvodu gynekologickej operácie, tak to nechajte tak, ako to zariadila príroda.
Samy si spôsobujete problémy a potom tu otravujete.

dilmah

Krém je ťažko zohnať, ja si ho kupujem z českej internetovej stránky,tu na SVK ešte k tomu pýtajú neskutočné peniaze za to. Tento krém sa používa aj na tetovanie, aby to tak nebolelo. Niektorý účinkuje po pól hodine a iné po hodine, je to rôznorodé. Samozrejme po depilácií je miesto podráždené, ja si to potieram olejčekom, ale mňa to už ani nebolí. Zo začiatku áno, ale ako som spomínala, depilovaním je chĺpkov čoraz menej, je to super pocit :) a konečne pokoj od žiletiek

lorrines

Ten anestetický krém je aký super nápad, vobec som o tom nevedela :) ked prestane učinkovat tak to bolí potom?

Jaanulikk

Ako vidím je to naozaj diskutabilné. A ten anestetický krém sa dám kúpiť aj v bežnej drogérii? A to sa potrie, nechá absorbovať a potom sa depiluje?

patush19

Tiez sa tam depilujem so strojcekom no nie vsetko iba po bokoch a z hora trosilinku.. no neskutocne to boli.. a so ziletkou tam mam same vyrazky potom.. takze neviem co ako ako uz

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Myslíte, že sa dá.. - Fórum - ZDRAVIE.sk