Moj osud?

Príspevok v téme: Moj osud?
Solei

Caute. Len sa chcem vyrozpravat aspon takto, lebo nechcem trapit blizskych, kym to nie je nutne. Pred par mesiacmi som mala buducnost jasnu, ale teraz som stratena. Pred dvoma mesiacmi ma nechal priatel po 9 a pol roku (3 tyzdne pred svadbou). Ze sa budeme spolu trapit, co chapem, ale hned som aj zistila, ze uz bol zamilovany do inej a to je to jedine co som si myslela, ze jemu sa to nikdy nestane, ze ak ma necha, tak preto, aby bol sam, takze ma to bolelo dva krat. A vizera to tak, ze mam rakovinu prsnika a ani neviem ci mi to vadi, lebo mam depresiu kvoly tomu rozchodu a neviem co dalej a ci vobec sa mi chce este zit a tak si poplacem a ak sa potvrdi ta rakovina, tak budem musiet ostat sama, aby som niekomu neublizila svojou smrtou (ziaden priatel, deti). A len mi je toho vsetkeho strasne luto, lebo uz davno som zabudla zit, tak citim, ze som prezila smutny a prazdny zivot.. Ak sa vam da zite, vazte si ludi, ktori vas miluju a ak vas niekto dusi, odidte, lebo neskor on/ona zradi vas.

kafe

"ak sa potvrdi ta rakovina, tak budem musiet ostat sama, aby som niekomu neublizila svojou smrtou" a ak sa rakovina nepotvrdi, tak to znamena, ze budes zit vecne, ci co?? Moja zlata, smrt rodica ci priatela vobec neni to najstrasnejsie, co mozes niekomu nechtiac sposobit. Ten prazdny zivot, co si zila aj napriek tomu, ze si bola zdrava a s priatelom, to je ovela strasnejsie. Pouc sa z toho. Je vela ludi, co zije na plne gule aj s rakovinou, predstav si to. Jedna kocka (s rakovinou) pochovala troch manzelov. Ani vo sne by ju nenapadlo, ze prezije co i len toho prveho a vidis. Prezila dokonca dlhsie, ako ti zdravi. Sranda co?
Nie si ziadne chudiatko. Hlavu hore, ide sa dalej. Je jedno ci s rakovinou, ci bez priatela. Je velmi usmevne, ako radis druhym aby zili a vazili si ludi, ked TY si nevazis sama seba a odmietas zit. To je akoze o com??? Nemas sajnu, ci tu budes 30 rokov s rakovinou, alebo ta zdravu zajtra prejde kamion, tak so pozbieraj! A namiesto rad pre druhych si sadni na zadok a popis celu A4 stranu papiera vsetkym, co by si vo svojom zivote chcela zazit, dokazat, naucit sa, vidiet, co by si chcela mat... a neprestavaj, kym to nebudes mat. Mozno toho popises aj na viac stran.