Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Muž + satén = gay (teploš)?

Príspevok v téme: Muž + satén = gay (teploš)?
Line-IN

Ahojte!
Rád nosím nejakú dobu pred spaním župan. Je príjemný a pohodlný, vždy v ňom príjemne zrelaxujem a potom dobre spím. Lenže v lete pri teplotách nad 25°C mi v ňom býva horko.
Dal som si ušiť saténový župan vo farbe kráľovská modrá, jednoduchý strih, žiadne výšivky ani nič iné extravagantné. Sadne mi ako uliaty, je príjemný a vzdušný.
Niektorí, čo ma v ňom videli mi však naznačili, že v ňom vyzerám ako gay, prípadne ako tí nagelovaný a upravený fešáci, čo sú viac v kúpeľni ako žena. Satén je lesklý... Mne ide ale len o to pohodlie v týchto horkách. Vo froté sa potím, do jesene bude v skrini.
Musí muž nosiť len hrubé a drsné oblečenie aby vyzeral ako chlap? Niektorí ani froté župan neznesú, nie to ešte satén.
Aký by ste mali názor, keby uvidíte niekoho známeho v saténovom župane? Na froté mi nikto nič negatívne nepovedal, to je normálne.
Samozrejme nie som gay, ani nagelovaný šampón. Som normálny mladý muž, len mám rád pohodlie a komfort.
Aký je Váš názor?

karolinka122

satenovy zupan nie je znakom gaya, ale nejaky zzenstily asi budes, lebo normalny chlap by toto co pises ani neriesil...

Line-IN

Nesúhlasím.
Len nenosím župan iba v izbe kde spím, ale bežne po celom byte. Keď niekto zazvoní, neprezliekam sa a otvorím dvere. Ak potrebujem kompót, idem do pivnice.
Tak ma videlo viac ľudí a preto aj tie rozdielne názory a to ma zaujíma.
Je mi jasné, že niektorí (aj páry) nosia zatvorený v spálni aj iné veci (z rôznych dôvodov)ktoré nikto nevidí, ale to je už o inom...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Muž + satén = gay (teploš)? - Fórum - ZDRAVIE.sk