Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pruh alebo co?

Príspevok v téme: Pruh alebo co?
jaaniktoiny

dnes som zacala cvicit a nespravila som este ani 5 brusakov ked som si vsimla ze sa mi brusne svaly nenapinaju tak ako inokedy...proste mam na bruchu "kocky" a ta stredova ciara sa napina dnu..teraz vsak nad pupkom bola vypukla..taky kopcek...svalami som to vratila do povodnej polohy, neboli to (zatial) ale dost ma to sokovalo...chvilu predtym som sa napila (ak by to na to malo nejaky vplyv) vody za pohar..teraz to citim take akoby stuhnute ale nie je to stuhnute pravdepodobne to tak citim preto lebo sa na to sustredim. no a je piatok vecer takze k doktorovi s tym asi tazko pojdem "len tak na prehliadku"... samozrejme okamzite som prestala cvicit a klud len nevim ci sa na to mozem najest trosku aleob co s tym? je to ok? som taka ze dost stresujem za taketo veci a pozorujem sa dost tak newviem no...

jaaniktoiny

no je to v tej casti epigastric (vygooglila som) a citim to stuhnute proste..len enviem ci uraduje psychika alebo nie...moze to byt aj nieco ine ako pruh? nemam ako ist na pohotovost ..pocka to do pondelku alebo co mam teda robit?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pruh alebo co? - Fórum - ZDRAVIE.sk