Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zaujimaju vas nazory iných?

Príspevok v téme: Zaujimaju vas nazory iných?
zevi_58

Ahojte ...začala som chodiť z jednym chlapcom ale každý sa z neho smeje aký je ..on je dosť hanblivý a dopletený a nepatrí medzi tých nabitých ktorý sa neustale bijú. No mne sa to pači, ale mna už nebaví počuvať ten výsmech a dosť mi to vadí. Viem že by som sa mala vykašlať na ich nazor ale ja to nedokažem. Stalo sa vam už niečo podobne?

Waymar

aj chodiť si s ním začala na popud ľudí okolo teba ? pre boha.. ak s ním chodíš tak asi preto lebo sama chceš a ostatných do toho nič nie je.. tak im daj najavo že ti to vadí čo o ňom hovoria..

zevi_58

Rodičia mi to nehovoria, skôr ľudia ktory ho ani poriadne nepoznajú a čo sa týka toho nikdy nevieme ako sa vztah vyvinie no myslim ze povahovo si vyhovujeme takze tým to určite nieje ale diki za nazor

bonbon

skor si myslim nehodite sa spolu.ludia a rodicia vidia vecu inak ako clovej jtory je zamilivany asi aj realnejsie ta poznaju a ten clivek jt bude asi intrivert sa k tebe asi nehodite sa k sebe.co mozu introvert a extrovert v manzelstve spolu mestastny spolu.ludia z vonka vidia casto veci mozno realnejsieclebo ta poznaju aka si povajlha a cuduju sa si s clovekom jt povahovo nesedi k tebe.Mozno az v lanzelstve to zistis.ked jeden je velmi spolocensky drhyvje rad ze nemusi do spolicnosti chodit ad.nemyslim ze ti zavidia alebo opovrhuju len vidia to co aj ty po cade mozno neskor zistis.Zvycajne pre zivot sa hodia spolu povahovo rovnake typy ale eroticky vzhladom odlisne aby sa pritahovali.zo zaciatku je vsetko ok az po cadr prides na to rodicia mali pravdu.ak napr ty si ambiciozna on nie mz sa bude citit tebou nedoceneny.

zevi_58

nechcem byť taka ako oni, aby som potrebovala druhých iba uražať a vysmechom si dokazovať že som viac, no niektorích ľudí fakt nepochopím :)

winki

V prvom rade si musíš uvedomiť, čo tých ľudí vedie k výsmechu.... Je to vlastná nedokonalosť ktorú zakrývajú tým, že ponižujú iných aby sa cítili o nieco viac ako iní. Po druhé je to čistá závisť, nedokážu prekusnuť to, že ty si šťatná s ním, takým pre nich nedokonalým. Po tretie sú to ľudia zahľadení do seba.

winki

V prvom rade si musíš uvedomiť, čo tých ľudí vedie k výsmechu.... Je to vlastná nedokonalosť ktorú zakrývajú tým, že ponižujú iných aby sa cítili o nieco viac ako iní. Po druhé je to čistá závisť, nedokážu prekusnuť to, že ty si šťatná s ním, takým pre nich nedokonalým. Po tretie sú to ľudia zahľadení do seba.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zaujimaju vas nazory iných? - Fórum - ZDRAVIE.sk