Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hnusné štípance od ploštíc

Príspevok v téme: Hnusné štípance od ploštíc
tamara_rys

Dobrý deň. Prosím o radu. Boli sme na chate a niečo nás tam velmi doštípalo. Máme podozrenie, že to boli ploštice, pretože tie štípance vyzerajú ako štípance od ploštíc. Na niktorých miestach mám väčšie červené fľaky, inde iba drobné pupáčiky ako žihľavka. Prosím poraďte, čím mám tie štípance potierať ? Nesvrbí ma to, ale vyzerá to strašne.. Za akú dobu mi to zmize ? Máte s tým niekto skúsenosť a viete poradiť ? Ďakujem pekne za pomoc

0vecka

tak tym 80% neverim mas nejaky hodnoverny zdroj??? ale co som pocul neni to sranda no kym sa clovek toho definitivne zdbavi tak ho to riadne dokuse

karolinka122

minule davaôi dokument, 80% domacnosti v New Yorku je zamoreny plosticami,schovavaju sa hlavne v matracoch, nepomaha nic, ani deratizeri, malovka, vyhodenie nabytku, zkratka oni sa vzdy niekam schovaju, nasli ich dokonca aj na mladatkach holych v lastovicich hniezdach a male lastovicky oberaju o ziviny a potom hynu mlade. Je to riadna pliaga, radsej sa takymto brlohom ako ste boli vy na chate zdaleka vyhybat. Na stipance Fenistil, nic ine nepomoze, snad to nemate uz doma rozlezene...Nemohli to byt komare? Skus pogooglit obrazky na nete ustipnutia plosticami.

emalea

bože môj!! neviem, či už nieje neskoro, ale hlavne držím palce, aby ste si tú háveň nepreniesli do svojej domácnosti!!! pogoogli a radšej pozri ako postupovať pri karanténe...vôbec netuším, čo robiť s handrami, čo ste mali na chate, čo s batohom, osobnými vecami a vôbec...

olga35

Ja mám dobré skúsenosti s antisepticky krém od Himalaye, kupovala som to v lekárni. Je aj na drobné ranky, či popáleniny. Štípance nesvrbia a pekne ich stiahne (aj prípadný mierny opuch)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hnusné štípance od ploštíc - Fórum - ZDRAVIE.sk