Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neznášam svoje uši!

Príspevok v téme: Neznášam svoje uši!
Nordic

Ja viem, že táto téma tu už bola 1500x, mám ich všetky prečítané, ale stále si nemôžem pomôcť, odstávajú mi uši, nie je to až také strašne, ale odstavajú, viem, že sa to dá operovať, lenže to ja nechcem, a čo som čítala veľké bolesti po tom a ešte niektorým sa opäť vracajú odstavajúce uši...po dome normálne nosím drdol, ale bojím sa, že ak vonku ho budem mať, ľudia sa mi budú smiať, do školy nosím v gumičke, nikto mi nič nevraví, ale asi sú zvyknutí, ale teraz idem na strednu a bojím sa, že tam sa mi budú z toho smiať...som z toho hotová. Sú podľa Vás odstavajúce uši až taký problém? najmä na dievčatách? Rozpustené nosím nerada, pretože mi idú do oči a pod. ale zas budem na smiech, ak si ich vezmem v gumičke vonku...aspoň myslím...Mám 15...

karolinka122

ja byt tvoja matka, dam ti to spravit , nie je to naozaj zlozita operacia,uz len preto a nie je co pokazit... Mat cely zivot komplexy a nemoct si dat uces aky sa mi paci, ze naco?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neznášam svoje uši! - Fórum - ZDRAVIE.sk