Dvojite rande

Príspevok v téme: Dvojite rande
tonooo11

caute, spoznal som sa s jednym dievcatom, teda dievcatom, ma 24, pise mi ze sa jej pacim, kedy pojdeme von a tak, lenze ked jej navrhnem ze dnes mozme ist von, odpise ze ci moze ist aj kamoska a ci vezmem aj ja niekoho aby sme boli 4, neviem ci chce cezo mna najst kamoske frajera alebo je nesmela, co sa mi nezda alebo neviem, niektorym tahom nechapem asi tak ked tak poradte, popravde nie som zvyknuty sa zoznamovat v 4ke aspon nie hned od zaciatku

in blossom

my sme tak s kamokou chodievali na dvojite rande, obcas aj my a 4 chlapci. ale nie preto, ze sme si realne chceli niekoho najst, ale len tak, pre zabavu, zvacsa to boli prijemne stretnutia, to sme mali tak 20-21

wewwe

nič si z toho nerob :)určite to nieje preto že hlada niekoho pre svoju kamaratku, ja som tiež niekedy navrhla chlapcovi aby zobral aj on kamarata..dievča uvidí ako sa spravaš aj pred nim, bude istejšie ked bude mať pri sebe niekoho koho už dobre pozna a uvidiš nabuduce pôjde stebou aj sama :) skús to ..za to nič nedáš, neanalyzuj to priliš ;)