Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dlhodoby vztah je uz bez iskry

Príspevok v téme: Dlhodoby vztah je uz bez iskry
jetonanic

Sme par, kt ma vek 25-30rokov, sme spolu uz 8r. Byvame spolu 6.5 roka.
Je to strasne cudne, ze kedysi som bola bezhlavo zalubena, teraz som viac smutna ako vesela pri nom. Ano je to dobry clovek, je pekny aj, mam ho viac ako rada, prezili sme vela. Ale uz je to strasne nudne, stereotypne, bez iskry :( ani jeden nejde za tym druhym ho zviest - milovat sa, obaja cakame, ze dojde ten druhy. A ten nedojde. Ani neviem akym omylom sme mali naposledy sex, a kedy vlastne...asi min tyzden. Ja neviem :( chce sa mi z toho plakat. a aj si poplacem. Neviem ako z toho von. Je to moj prvy vztah. Byvame spolu, chceme spolu zostarnut, stale sa mame radi. Ale ubyja ma ta nuda :( To ze aj teraz sedime obaja v inej miestnosti, kazdy za kompom svojim. Ok, uz placem, v tejto chvili sa citim osamelo.....nie som ani prva ani posledna s tymto problem, kedy mam velmi rada svojho partnera, no najradsej by som ho prefliaskala, nech ma viac zaujmu...nebavi ma to takto, trva to min rok, alebo dva..no teraz je to najhorsie asi. napiste mi nieco, co vas napadne..

Nina.

To je bežné, chlapi majú tendenciu buď stále vyhľadávať iné ženy, alebo zlenivieť.
Úprimne - nič s tým nespravíš, on je totiž taký, pravdepodobne jemu to takto aj vyhovuje, ale nemyslím si, že ten vzťah má perspektívu vydržať ešte niekoľko rokov - áno, môžte sa namáhavo vliecť ,,spoločným´´ životom, jeden vedľa druhého, ale akonáhle sa objaví niekto pri kom pocítiš iskru, tak pravdepodobne ťa to bude ťahať k potenciálne novému partnerovi/milencovi - skôr či neskôr sa podľa mňa ocitneš v tej situácii, pretože túžiš po vzrušení a pozornosti, takže ak sa objaví niekto kto ti to poskytne tak tvoj terajší vzťah pravdepodobne tak či tak skončí ...
A situácia v ktorej ste sa asi dá riešiť iba rozhovorom, aj keď pochybujem, že sa tým niečo zmení, ale za pokus nič nedáš ...

oui..

a este jedna rada, ak chces, aby sa on k Tebe nejak spraval, skus urobit prvy krok. kedy si ho Ty naposley cielene zviedla?

jetonanic

je to strasne na prd, ze vo vela veciach mi sedi najviac, preto aj hovorime o buducnosti, vidime tam jeden druheho. Ale ked nastane zas to, ze si jeden druheho nevsima, resp on mna menej nez by som si zelala, tak sa citim zle :( uplne najradsej by som toto hlavne zmenila, aby aj on vyhladaval moju spolocnost viacej.

hound dog

bud zapracovat na tom spolocne, alebo rozchod, mozno ze najdes niekoho s kym zase pride ta iskra, len bacha na to aby nevyprchala o pol roka o rok a co potom, v tychto veciach ti nikto neda najlepsiu radu, je to tvoj zivot a ty si ho musis riadit

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dlhodoby vztah je uz bez iskry - Fórum - ZDRAVIE.sk