Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Ake su zvyklosti?

Príspevok v téme: Ake su zvyklosti?
lambada09

S manzelom sme kupili dom v radovej zastavbe v Rakusku/na dedine a buduci tyzden sa stahujeme. S tym suvisi aj predstavovanie sa susedom. Ake su podla vas zvyklosti pri predstavovani sa? Kolkym domom sa mame ist predstavit/asi nepojdeme celou ulicou, kde je 50 domov/ a co mame so sebou priniest? Uz sme sa zoznamili s troma, ale boli to velmi rychle predstavovania sa, ked sme sa stretli nahodne na ulici, jedna susedka nas aj pozyvala na kavu, ale zial sme ju museli vtedy odmietnut, lebo manzel prave maloval a bol v zapale prace, cely spinavy, s dalsou sme si zase velmi nepokecali, lebo mala strasne divny prizvuk a vobec sme jej nemcine nerozumeli ;-0

Blondula

ved ste neni v amerike :D tam chodia po susedoch s kolacmi v pekacoch :D :D nic nemusite robit,ved ked vas zbadaju,tak sa mozno prihovoria aj sami...ja som byvala vo wiedni v cinziaku a po 4 rokoch som ani nevedela,kto tam byva :D :D

emalea

ja súhlasím so slnečnicou, vôbec to nie je vaša povinnosť, a či slušnosť...neviem-neviem...však pekne sa pozdravím na ulici a hotovo....aj proforma môžem pozvať pekne pri pozdrave na kávu, ale nič viac...ja si to neviem akosi predstaviť....na našu ulicu sa zase pred rokom prisťahovala rodina z Rakúska, je to od nás hneď druhy dom a veru žiadne oficiálnosti sa nekonali!! len sa pekne zdravíme....

slnecnica

Ja by som sa nezoznamovala vobec, len slusne zdravila susedov, ak by sme sa nahodou videli v zahrade ci na ulicke. Tieto zoznamovacky ti prinesu len otravne pozvania na kavu, kolac, grilovacku, co budes musiet oplatit aj ty pozvaním k vám.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ake su zvyklosti? - Fórum - ZDRAVIE.sk