Vysetrenie na HCL

philips

Ono, ver si čomu chceš. :) Ja som si svoju "povinnosť" splnil a na otázku som ti odpovedal.

Viac k tejto téme nemám čo dodať.

RNG

advancedrejuvenationinstitute.com
Aj obycajna 24 hodinova "zaludocna chripka" vie poskodit na dlhu dobu parietalne bunky v hornej casti zaludka, ktore su zodpovedne za vyrobu zaludocnej kyseliny a tyeda v nedostatocne kyslom zaludku mas miesto travenia a sterilizacie kvasenie a hnitie.

compliment

philips mam nastudovane vela, niesom lekar, ale zapravdu davam RNG, uz neraz potvrdil, ze sa vyzna.... sam mam problemy uz dlhsie, ake tu vypisovat nebudem, nema to vyznam.... ale z dnesnej urovne zdravotnictva som doslova sokovany... ide len o to, napchat do teba co najviac tabletiek, vysledok je kazdemu ukradnuty.. a tak clovek co nema banalne problemy musi patrat na vlastnu past, vzdelavat sa a vsetko kontrolovat a v mojom pripade doslova lekarov usmernovat, lebo ti su v mojom okoli doslova zalostni...

RNG

Phillips, keby si mal nejake znalosti okolo travenia a ucinnosti roznych enzymatickych zloziek, vedel by si, ze maju velmi rozdielne ucinnosti v rozne kyslych ci zasaditych prostrediach. To narusenie kyslosti zaludka znizi traviaci proces do znacnej miery a zaroven odstrani kyselinovu barieru v zaludku , ktora pracuje proti prieniku roznych mikrobov z jedla a vzduchu do tela. MKonecne sa zacinaju objavovat aj spravy o tom ako je skodlive si neutralizovat kyseliny alebo dokonca bojovat proti ich tvoreniu
www.purplepill.com
Osteoporoza je nasledok zniceneho travenia, tj schopnosti tela vytazit mineraly z jedla, casta chorlavost je zo znicenej imunity, kde telo otvoris dokoran cez zaludok pre vsetky mikroby co sa nachadzaju na surovych jedlach.

RNG

Provlem s tymto meranim je, ze by odhalilo, ze 98% ludi, maju primalo kyselin v zaludku a nie privela, co by usvedcilo gastoenteorologov z toho, ze predpisuju nespravne a skodlive protikyselinove lieky. Preto tento test, co stoji asi 350 dolarov v USA,na Slovensku by bol iste ovela lacnejsi, poistovne nechcu kryt, lebo tym by stratili hromady zakaznikov a odbyt na protikyselinove lieky.
scdlifestyle.com

Je to spinava politika medickeho monopolu, nic viac.

RNG

PH kapsula, heidelbergova je malicka a priviazana tenkou nitkou aby zostala v zaludku.
Neprijemnost je minimalna a meranie je kontinualne a velmi presne.

compliment

je toho vela, mam uplne znicene travenie.... a kedze lekari nezmyselne predpisuju lieky proti kyseline, hoci nevedia stav, chcem si byt isty.... predpisuje ten obvodak? diky