Neplodni muzi? Ci je chyba vo mne?

Príspevok v téme: Neplodni muzi? Ci je chyba vo mne?
Angelina7777

Zufale zeny robia zufale veci. ked som to spocitala, za posledne tri roky som mala pokusy otehotniet so 6 muzmi. nevyslo to, aj dnes smutok ze nic! ako je to mozne? vzdy v plodne dni. jeden z nich je neplodny potvrdene lekarsky, ale z ostatnych 5 hadam bol aspon niekto plodny? Mam uz vela rokov, 36, je to tym? vyzeram nastastie mladsie. oni tiez boli z toho smutni niektori, 4 zo 6 velmi chceli dieta so mnou. k lekarovi chodim raz do roka, vzdy vsetko v poriadku. na sex uz pozeram len ako na prostriedok na otehotnenie

zuzi74

Noelani bez urazky, ale studiom by som sa tu velmi neohanala. Jej naozaj nemusi byt este zretelne vidiet brusko a cvicenie v tehotenstve sa dokonca odporuca, pokial ma zena normalny priebeh tehotenstva. Samozrejme nemyslim tym skoky cez tyc alebo hranie futbalu.

Angelina7777

ach, noelani, ty si z gynekologie a porodnictva studovala tak pansky k..t, ked to tak musim skaredo povedat.
inak by si vedela, ze amniocentenza sa vykonava presne v urcenych mesiacoch a urcite nie pausalne, iba v indikovanych pripadoch, kedze je to invazivny zakrok s rizikom abortu.
ta pani s obrovskym bruchom bola tak max. v 5. mesiaci, kedze sa na amnio objednavala na zaklade vysledkov AFF testov.
a samozrejme ze treba v tehotenstve cvicit, ak tomu zdravotne dovody nezabranuju, gravidjoga ci pilates su len plus. zaujmave ze taka odbornicka na obstetrics ako ty to nevie..
uz sa prosim ani nevyjadruj k tejto teme, s primitivnymi ludmi skoda reci

Noelani

Angelina ja som sa to učila presnejšie študovala 4 r gyn a pôrodníctvo ;) takže viem o tom niečo. V tehotenstve a cvičiť? (y) amnio by mala každá urobiť aj ma tebe dôjde rad. A odkiaľ vieš že čakala viacero deti popr odkiaľ vieš že viem ktorom mesiaci bola? Možno že čaká iba 1 a je vo vysokom štádiu.

Angelina7777

noelani, ty si kolko deti vynosila, ze si taka expertka na tehotenske brucha? odpovedz prosim pocet tvojich deti
neprepchavam sa a cvicim, brusko este nevidiet.
minule v poradni bola pani s obrovskym bruchom a to sa len na amnio objednavala, az som ju lutovala, ale to boli urcite dvojicky alebo trojicky

Noelani

A vôbec keďže si naposledy písala a to bolo pred mesiacom vtedy si bola vo 4 m takže teraz by si mala byť už V 5 nie?

Noelani

Keď vravíš že si V 4 m tak by si už mala mať dávno brucho! Kde si teraz na SK abo v AT? Bo je to tu dajak po miešané.