Neplodni muzi? Ci je chyba vo mne?

Príspevok v téme: Neplodni muzi? Ci je chyba vo mne?
Angelina7777

Zufale zeny robia zufale veci. ked som to spocitala, za posledne tri roky som mala pokusy otehotniet so 6 muzmi. nevyslo to, aj dnes smutok ze nic! ako je to mozne? vzdy v plodne dni. jeden z nich je neplodny potvrdene lekarsky, ale z ostatnych 5 hadam bol aspon niekto plodny? Mam uz vela rokov, 36, je to tym? vyzeram nastastie mladsie. oni tiez boli z toho smutni niektori, 4 zo 6 velmi chceli dieta so mnou. k lekarovi chodim raz do roka, vzdy vsetko v poriadku. na sex uz pozeram len ako na prostriedok na otehotnenie

Angelina7777

no to urcite nie :-) jeden cernoch bil kamaratku ked bola tehotna s jeho dietatom, nieto este s cudzim :-)

len bolo smiesne ako sa na mna tento goriliak zameral aj ked som tehotna. ale je pravda, ze to este nie je vidiet, aj ked uz 4. mesiac. len toto bol taky obrovsky cernoch ze keby vecer pokracoval tym smerom ako asi chcel on, tak to by asi chudak embrijko malo velke zemetrasenie :-) dobre ze som sa domov pobrala. on bol americky vojak, mal na krku aj tu ziletku na identifikaciu keby ho zakilovali

Angelina7777

vcera som bola po dlhej dobe na veceri v meste s kamaratkami. potom sme sli do jednej kaviarne a tam sa na mna zadival taky obrovsky cernoch, vyzeral ako opoclovek, sexi, ale som sa ho hanbila tak som sa s nim nebavila, ked sa mi prihovoril.
tym chcem povedat, ze aj tehotne zeny mozu byt pritazlive, praveze z tvare ide take zvlastne vyzarovanie, moj doktor len sa na mna pozrel pytal sa ci som tehotna, ze to na mne vidiet, sila, nie?

Angelina7777

vies co Shayleen, nemoralizuj. nikdy nevies do akej situacie sa dostanes.

verim, ze si najdem spravneho chlapa aj s deckom. staci si priat.. hlavne mi uz nepojde o vyzor toho chlapa, to uz nepotrebujem, teraz bude dolezity charakter.

Shayleen

Píšeš že nemáš sa o koho oprieť tak načo robíš decko a načo využívaš mužov a sex iba nato aby si bola tehotná? Vieš že je to protizákonné? Či je toto celé pravda abo iba chorobnà výmysel napriek tomu to považujem za...to že s mužmi treba prv začať tiež nieje pravda je to 50 a 50 obaja sa musia vyšetriť keď po dobu 3 mesiacov ne otehotnie...A čo chceš vo Viedni? Myslíš si že ťa tam dáky chlap zo bere keď si tehotná abo s decko? Ha zabudni. A čo sa týka tých striedania chlapov nebojis sa nakazená ďalej choroby či HIV? Prv rozmýšľaj a potom konaj! Áno más Oravou lekári sú ľudia ale vedia čo robia a vedia liečiť. Omyl môže byť len tak V tvojej hlave! A ešte niečo ku plodym dňom aj keď máš plodné nikdy nevieš kedy je to vajíčko tu a či ich vôbec máš :P ha že vraj si zvyknúť na Viedeň jojo no ale vieš čo ti poviem toto je teda výmysel ! Najlepší vtip dňa :D

Shayleen

Alebo tu zase máme daku na rozum a hlavu spadnutu. Už ako tie komentáre čítam. Ha 4 z 6 chceli decko. Ty si na posmech hahaha no čo už sranda musí byť

Angelina7777

ahojte. tak nejako to ide, uz sme sa pomaly do 2. trimestra prehupli. tesim sa na male. ale zaroven je to tazke, ked sa nemam o koho opriet, lebo boli aj velke komplikacie. taky nejaky starostlivy chlapik by sa mi zisiel, nemusel by vobec byt ani alfasamec..
muzi su hlupi, zatial na mna reaguju, lebo netusia aky pokladik mi byva v brusku :-)